MKS MOW Pulawy
Strona Główna ˇ Kategorie newsów ˇ Zawodnicy ˇ Zarząd ˇ Historia ˇ Treningi ˇ Galeria ˇ Forum ˇ Szukaj ˇ KontaktSobota, Luty 25, 2017
Najbliższy turniej
tkkf
Grand Prix Puław 2017

26. 02.2017, godz. 10:00
Kategorie : młodzież, 18-39, 40-55, 56+, Open

postimage
IV Grand Prix LZS 2017
Gimnazjum w Woli Osowińskiej

22. 04.2017, godz. 11:00
Kategorie : młodzik, junior, senior.
Nawigacja
Strona Główna
Zawodnicy
Zarząd
Historia
Treningi
Galeria
Forum
Szukaj
Kontakt

Tabela ligowa - III liga
Tabela ligowa - IV liga
Ranking - III liga
Ranking - IV liga
Klasyfikacja GP Puław 2015

PTKKF 2012
PTKKF 2013
PTKKF 2014
PTKKF 2015

LOZTS 11/12
LOZTS 12/13
LOZTS 13/14
LOZTS 14/15
LOZTS 15/16 - III liga
LOZTS 15/16 - IV liga

Fundacja Partnerstwo
Błękitni Leopoldów
KTS Topspin Kurów
W. Białystok Superliga
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 496
Najnowszy Użytkownik: ncczebywmk
Najaktywniejsi na forum
Na miejscu 1 jest:
Don Pedro

Punktacja:
Ogólne: 3812) Don Emilos (303 pkt.)
3) Zusto1990 (260 pkt.)
4) czary (216 pkt.)
5) Jimmy H. (68 pkt.)
Dzisiaj jest
trwa inicjalizacja, prosze czekac...mieszkanie dla młodych
Unikalnych odsłon
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki
Facebook
III Grand Prix LZS 2017 r. w tenisie stołowym - Niemce - 18.II.17
Inne turnieje

III Grand Prix LZS 2017 r. w tenisie stołowym - Niemce

W rozegranym w dniu dzisiejszym trzecim turnieju z cyklu Grand Prix LZS 2017 wzięło udział dwóch naszych zawodników - Emil Matraszek i Piotr Matraszek. We wszystkich kategoriach wiekowych wzięła udział podobna liczba osób do tej sprzed tygodnia z Niedźwiady. Rywalizacja toczyła się na 11 stołach w hali Gimnazjum w Niemcach. W stawce seniorów rywalizowało ponad 30 zawodników. Analogicznie, jak przed tygodniem, tak i teraz bez większych sukcesów turniej zakończyli przedstawiciele Naszego klubu.

Jednakże trzeba podkreślić fakt, że obsada turnieju, podobnie jak tydzień temu, tak i tym razem była dość silna. Na starcie, zwłaszcza w kat. Seniorów, zameldowało się kilku bardzo dobrych zawodników klubów II, III oraz IV ligowych.
Kolejny turniej rozegrany zostanie prawdopodobnie dopiero w miesiącu kwietniu w Woli Osowińskiej. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali Panowie Leon Filipek i Mariusz Baranowski.

Czołówka kategorii juniorów:

1. Błażej Warpas (Lewart II Lubartów),
2. Łukasz Drzewiecki (Lewart II Lubartów),
3. Bartosz Kowalczyk (Lewart II Lubartów),
4. Mateusz Baranowski (Lewart II Lubartów),
5-6. Piotr Krzak (AZS UMCS Lublin) & Marcin Jaszczuk (Lewart II Lubartów).

Kategoria seniorów:

1. Marcin Grzyb ( UPKS Błękitni Leopoldów )
2.  Krzysztof Olek ( LUKS Kłos I Wola Skromowska )
3. Robert Baran ( UKS Wola Osowińska )
4. Jacek Kołodziejczyk (SAK Heksa Niedrzwica Duża)
5-6.
Maciej Krasucki  & Radosław Drewienkowski ( obaj LUKS Kłos Wola Skromowska )
13-16. Emil Matraszek (MKS MOW Puławy)
17-24. Piotr Matraszek (MKS MOW Puławy)


Jak to wyglądało w naszym wykonaniu...

* Emil na początku trafił dosyć dobrze, pokonując Grzegorza Wojciechowskiego (UKS Niemce) bez straty seta. Następnie trafił na Jacka Kołodziejczyka (SAK Heksa Niedrzwica Duża). Podobnie jak tydzień temu było 0-3, lecz tym razem 2 sety przegrane tylko 2 pkt. Po lewej stronie natomiast najpierw trafił na Całkę, którego ograł 3-0. Lecz dalej los "nie sprzyjał" i o wejście do najlepszej "12-stki" przyszło się mierzyć z Przemysławem Powroźnikiem (UKS Wola Osowińska). Wbrew pozorom nie było to jednostronne widowisko, a mecz zakończył się dopiero po 5 setach. Pomimo prowadzenia przy zmianie w 5 secie 5-2, to rywal ostatecznie okazał się lepszy, wygrywając 7-11 i przechodząc dalej... Mimo wszystko ogólnie występ raczej "na plus".

* Piotrek z kolei losowanie miał nieco lepsze. Od II rundy przyszło mu grać z Mariuszem Baranowskim (UKS Dystans Niedźwiada). Zwycięzca tej konfrontacji rundę dalej miał się mierzyć z Tomaszem Włodarczykiem. Niestety nie dał rady i uległ 1-3. Po lewej stronie, po lekkich kłopotach w 1 secie, później grał coraz lepiej i pokonał Adama Sowę (Dynamo Gózd) 3-0. Następnie pomimo walki uległ w końcówkach poszczególnych setów dobrze dysponowanemu Hubertowi Kępie (Biskupice, gracz LLTSA) 0-3.

 

Tabela turniejowa

Dodane przez Admin dnia 18 luty 2017 22:02
0 Komentarzy ˇ 63 Czytań Drukuj
Zwycięstwo z MLKS Wolą Sernicką - 12.02.2017
LOZTS 15/16 - III liga

ZWYCIĘSTWO W WAŻNYM STARCIU !
MKS MOW Puławy - MLKS Wola Sernicka 6:4

Punkty : 
Leszek
Gawidziel, Emil Matraszek,
Piotr Bocian, Łukasz Chudzik - wszyscy po 1,5 pkt.

Zwycięstwem zakończyło się nasze ligowe spotkanie z sąsiadem z tabeli - MLKS Wolą Sernicką. Mecz ten był dla nas ważny, gdyż rywale byli w naszym zasięgu i częściowo ten pojedynek będzie decydował też o miejscu po I rundzie rozgrywek. Szansy na grupę awansową nie mamy, lecz liczymy na wysokie miejsce w grupie spadkowej, żebyśmy z większym spokojem mogli spoglądać na II rundę.


Spotkanie to nie należało do spotkań łatwych i miłych. W końcowym rozrachunku jednak to my okazaliśmy się drużyną lepszą. Choć kolejny raz nie zaczynamy najlepiej, to skończyło się dobrze. Spotkanie zaczęło się nie zbyt dobrze. Na pierwszym stole Emil, po pięciosetowym boju uległ dobrze dysponowanemu Włodarczykowi, a na II Piotrek mimo walki musiał uznać wyższość Wąsika, przez co goście wyszli na prowadzenie. Lecz Leszek z Łukaszem wzięli się za odrabianie strat. Leszek po wyrównanym pojedynku w czterech setach rozprawił się z Wasilem, natomiast Łukasz dopiero w tiebreak'u rozstrzygnął na swoją korzyść losy pojedynku z Kowalikiem.

Przed deblami więc wynik z 0:2 wyrównał się do 2:2. Dawało nam to szansę do wyjścia na prowadzenie. Nie było to łatwe, szczególnie na pierwszym stole. Włodarczyk z Wąsikiem, którzy prezentują naprawdę wysoki poziom postawili wysoko poprzeczkę Łukaszowi i Leszkowi, którzy musieli bronić piłek meczowych na korzyść rywali, lecz ostatecznie wygrali ten pojedynke 3:2. Natomiast Emil z Piotrkiem bez większych problemów i straty seta wygrali z parą Wasil i Jankowski. I w ten sposób odwróciliśmy losy spotkania wygrywając cztery pojedynki z rzędu. Dawało to więcej optymizmu, gdyż do remisu brakowało już tylko jednego zwycięskiego pojedynku.

Druga seria gier zaczęła się wyśmienicie. Piotrek po ciężkim pojedynku, lecz bez straty seta pokonał Kowalika. Natomiast na I stole równie dobrze spisał się Emil, który 3:1 pokonał Wasila, dając nam tym samym 6 punkt i pewne zwycięstwo w tym spotkaniu ! Kolejne dwa pojedynki padły niestety łupem dobrze dysponowanych Włodarczyka, który pokonał 3:1 Leszka i Wąsika, który 3:0 pokonał Łukasza. Lecz te pojedynki nie miały już większego znaczenia, gdyż zwycięstwo należało do nas.

 

Cieszymy się ze zwycięstwa w tym spotkaniu, które zapewni nam wyższe miejsce na II rundę rozgrywek. Nie było to łatwe spotkanie i walka do samego końca, lecz ostatecznie to my wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku. Każdy dołożył swoją cegiełkę, do końcowego wyniku. Rywale postawili poprzeczkę na prawdę wysoko, ale udało nam się sprostać zadaniu.

 

Przebieg spotkania :

Stół 1
Matraszek - Włodarczyk 2:3
Gawidziel - Wasil 3:1

Gawidziel & Chudzik - Włodarczyk & Wąsik 3:2
Matraszek - Wasil 3:1
Gawidziel - Włodarczyk 1:3

Stół 2
Bocian - Wąsik 1:3
Chudzik - Kowalik 3:2
Bocian & Matraszek - Wasil & Jankowski 3:0
Bocian - Kowalik 3:0

Chudzik - Wąsik 0:3

Dodane przez Admin dnia 13 luty 2017 16:00
1 Komentarzy ˇ 163 Czytań Drukuj
II Grand Prix LZS 2017 r. w tenisie stołowym - Niedźwiada 11.02.2017
Inne turnieje

II Grand Prix LZS 2017 r. w tenisie stołowym - Niedźwiada.

W rozegranym w dniu dzisiejszym drugim turnieju z cyklu Grand Prix LZS 2017 wzięło udział dwóch naszych zawodników - Emil Matraszek i Piotr Bocian. Wraz z nimi wybrali się dwaj gracze z zaprzyjaźnionej drużyny KTS Topspin Kurów - Kamil Gołębiowski i Andrzej Bichta.  We wszystkich kategoriach wiekowych wzięło udział około 120 osób ! Rywalizowali oni na 11 stołach w hali Gimnazjum w Niedźwiadzie. W stawce seniorów rywalizowało 41 zawodników. Bez większych sukcesów turniej zakończyli nasi reprezentanci, choć zebrali oni na pewno cenne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. Obsada turnieju, była dość silna, zapewne ze względu na dobrą lokalizacje, gdyż nie był to turniej na skraju województwa, jak choćby turnieje WTK.
Kolejny turniej rozegrany zostanie już za tydzień 18 lutego na hali Gimnazjum w Niemcach. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali Panowie Leon Filipek i Mariusz Baranowski.


Czołówka kategorii seniorów :

1. Marcin Grzyb ( UPKS Błękitni Leopoldów )
2. Arkadiusz Żuk ( SMS Włodawa )
3. Przemysław Powroźnik ( UKS Wola Osowińska )
4. Jacek Kołodziejczyk ( SAK Heksa Niedrzwica Duża )
5-6. Robert Baran ( UKS Wola Osowińska) & Filip Pawelec ( KS TBV Sygnał Lublin )
7-8. Kamil Gołębiowski ( KTS Topspin Kurów ) & Radosław Drewienkowski ( LUKS Kłos Wola Skromowska )


Jak to się toczyło, czyli losy naszych reprezentantów...

* Emil, który miał dość dobre losowanie na początek pokonał Przemka Bernata (UKS Niemce), żeby dość niespodziewanie ulec Adrianowi Stachyrze (LUKS Kłos Wola Skromowska). Po lewej stronie natomiast najpierw zakończył zmagania Andrzeja Bichty, a później dał popis walki pokonując Łukasza Bernata (UKS Wola Osowińska), lecz dalej los nie był taki łaskawy i musiał uznać wyższość ligowego rywala - Jacka Kołodziejczyka (SAK Heksa Niedrzwica Duża).

* Piotrek miał najmniej szans w losowaniu.. odrazu na początek przyszło mu mierzyć się z późniejszym finalistą - Arkiem Żukiem (SMS Włodawa), więc mimo walki musiał uznać jego wyższość. Po lewej stronie pokonał Daniela Raka (Zarembiacy II Lublin, LLTSA) a później Zgierskiego. Na koniec mimo walki uległ dobrze dysponowanemu Markowi Jakubaszkowi (kiedyś UPKS Błękitni Leopoldów), który pokonał wcześniej Radka Drewienkowskiego ( LUKS Kłos Wola Skromowska).


* Bichta, po dobrym losowaniu wypadł nie najgorzej. Najpierw pokonał Sowe, następnmie uległ Kubie Kowalikowi ( MLKS Wola Sernicka). Na lewej stronie zaczał podobnie - pokonał Andrzeja Serwina ( UKS Niemce) i przegrał z Emilem Matraszkiem, kończąc swoje zmagania.


* Dobre zawody rozegrał tego dnia lider Topspinu i rankingu IV ligi gr. północnej - Kamil Gołębiowski. "Gołąbek" na swojej drodze pokonał m.in. Bogdana Wasila (MLKS Wola Sernicka), żeby później w dość niespodziewnay sposób ulec dobrze dysponowanemu Sławkowi Margolowi (Asko II Lublin, LLTSA). Prawdziwą furrorę zrobił za to po lewej stronie drabinki turniejowej. Najpierw pokonał Chemperka (Lekwet, LLTSA), następnie Marka Jakubaszka ( kiedyś UPKS Błękitni Leopoldów), następnie zaskoczył i pokonał Krzyśka Olka (LUKS Kłos Wola Skromowska), żeby po dobrym spotkaniu ulec w stosunku 2:3 Przemkowi Powroźnikowi (UKS Wola Osowińska) zajmując miejsce 7-8. Gratulacje Kamil !

 

Tabela turniejowa

Dodane przez Admin dnia 11 luty 2017 21:17
0 Komentarzy ˇ 283 Czytań Drukuj
Na finiszu I Rundy - czyli aktualna sytuacja na 2 kolejki przed końcem.
LOZTS 15/16 - III liga

Na finiszu I Rundy - czyli aktualna sytuacja na 2 kolejki przed końcem.


Tuż przed końcem rywalizacji w I rundzie postanowiliśmy przedstawić obecny układ sił w III lidze oraz pozycje poszczególnych ekip.

Jeśli chodzi o walkę w górnej "6", to wszystko wskazuje na to, że PEWNE gry są tutaj 4 pierwsze zespoły: Lewart II, Heksa, AZS UMCS oraz MOSiR Huragan. Na 90 % do rywalizacji w Gr. Awansowej może szykować się także 5 zespół: Kłos Ch.
Ciekawie zapowiada się bój o 6 pozycję w lidze, gdzie w grze są jeszcze aż 4 drużyny: UKS Żaczek, MLKS W. Sern., KS TBV II oraz MKS MOW. Patrząc na układ 2 ostatnich kolejek wydaje się, że największe szanse na zajęcie tej lokaty ma zespół z Fajsławic. Cel ten jest bardzo bliski po trochę nieoczekiwanym triumfie z Chełmem. Niewykluczone jednak, że o 6 lokacie zadecyduje mecz 11 serii między Żaczkiem a KS Sygnałem II.
Sporo mniejsze szansę na tą pozycję (w okolicach 20-30 %) mają natomiast MLKS Wola oraz MKS MOW. Spowodowane to jest faktem, że poza bezpośrednim meczem w najbliższej serii, w 11 kol. przyjdzie im się mierzyć z zespołami czołowej "3", więc o zdobycz pkt będzie niezwykle ciężko... Poza tym nawet, gdyby ta sztuka się komuś udała z tej dwójki, będzie trzeba czekać na korzystne wyniki innych spotkań...

Jeśli chodzi o walkę w Gr. Spadkowej, to PEWNE jest, że znajdą się tutaj ekipy: ULKS Dragon, UMKTS LOB oraz UKS Jedynka. Kto dołączy do tej trójki, okaże się w dniu 5 marca.

ISTOTNE MECZE 2 OST. KOLEJEK, KTÓRE BĘDĄ MIEĆ DUŻE ZNACZENIE DLA UKŁADU TABELI PO I RUNDZIE (tyczy się ekip z przedziału 6-9):

X. Termin - 12.02.2017 r.

UKS Jedynka Hrubieszów - UKS Żaczek Fajsławice
KS TBV Sygnał II Lublin - ULKS Dragon Wojcieszków
MKS MOW Puławy - MLKS Wola Sernicka

XI. Termin - 05.03.2017 r.

UKS Żaczek Fajsławice - KS TBV Sygnał II Lublin
SAK Heksa Niedrzwica Duża - MKS MOW Puławy
MLKS Wola Sernicka - MKS Lewart II Lubartów

III liga - grupa lubelska (1.-2. - awans, 11.-12. - spadek /w przypadku spadku tylko jednego zespołu z II ligi, utrzyma się także 11./)

Miejs. Klub Il. meczy Punkty Gry+ Gry-

1. MKS Lewart II Lubartów 9 17 72 18
2. SAK Heksa Niedrzwica Duża 9 16 67 23
3. AZS UMCS I Lublin 9 15 70 20
4. MOSIR Huragan Międzyrzec Podl. 9 12 55 35
5. KSGCH Kłos Chełm 9 11 48 42
6. UKS Żaczek Fajsławice 9 9 39 51 (?)
-------------------------------------------------------------
7. MLKS Wola Sernicka 9 7 40 50 (?)
8. KS TBV Sygnał II Lublin 9 7 39 51 (?)
9. MKS MOW Puławy 9 7 34 56 (?)
10. ULKS Dragon Wojcieszków 9 3 28 62
11. UM - KTS LOB Dęblin 9 2 24 66
12. UKS Jedynka Hrubieszów 9 2 24 6

Dodane przez Admin dnia 10 luty 2017 23:10
0 Komentarzy ˇ 8 Czytań Drukuj
X kolejka - 12.02.2017 - MLKS Wola Sernicka - Kolejny bój o ligowe punkty.
LOZTS 15/16 - III liga

Kolejny bój o ligowe punkty.

Już w najbliższej kolejce nasza drużyna we własnej hali przyjmie drużynę MLKS Wola Sernicka. Jest to nasz aktualny sąsiad w ligowej tabeli. W ubiegłym sezonie najpierw wygrali rywale, później się zrewanżowaliśmy i wzięliśmy odwet.

Z pewnością nie będzie to łatwe i miłe spotkanie. Rywale będą chcieli zwyciężyć, gdyż mają jeszcze matematyczne szanse na pozycję w  grupie awansowej. W porównaniu z ubiegłym sezonem drużyna rózni się tylko w jendym punkcie, odszedł lider - Olek, za to w jego miejsce przyszedł młody i zdolny Wąsik, który dość dobrze radzi sobie na drugim stole. Oprócz tego skład pozostał bez zmian. Na pierwszym stole opór będą nam stawiać Włodarczyk i Wasil, którzy są silnymi naprawdę nieprzewidywalnymi zawodnikami. Na drugim stole walczy jeszcze Kowalik oraz Jankowski.

Trudno określić faworyta tego spotkania. Liczymy, że własne mury i doping kibiców pomogą nam w odniesieniu zwycięstwa w tym spotkaniu. Wiemy jednak, że nie będzie to łatwe spotkanie i pełni skupienia i koncetracji przystąpimy do tego spotkania.

Spotkanie odbędzie się w Niedzielę 12 lutego, o godz. 11:00 w puławskim MOW-ie (ul. Marii Grzegorzewskiej 3 - za Dworcem PKP).

Dodane przez Admin dnia 09 luty 2017 21:14
0 Komentarzy ˇ 58 Czytań Drukuj
Odwołany turniej Grand Prix Puław z dnia 12.02.2017 r.
PTKKF 2017

Odwołany turniej Grand Prix Puław z dnia 12.02.2017 r.


Odwołany został turniej Grand Prix Puław w tenisie stołowym z dnia 12.02.2016 r. z powodów nie zależnych od organizatora. Turniej ten zostanie rozegrany zapewne w późniejszym terminie, który wyznaczy i poda do wiadomości organizator. Tak więc najbliższy turniej Grand Prix Puław zostanie rozegrany dopiero 26.02.2017.

 


 

Dodane przez Admin dnia 07 luty 2017 18:28
0 Komentarzy ˇ 27 Czytań Drukuj
Z sukcesami podczas drugiego turnieju GP Puław 2017.
PTKKF 2017

Z sukcesami podczas drugiego turnieju GP Puław 2017.

Drugi turniej edycji Grand Prix Puław 2017 roku w tenisie stołowym za Nami. Tym razem frekwencja w porównaniu do inauguracji była nieco niższa, ale i tak nie było źle, gdyż na starcie zdecydowały się stawić 32 osoby. Cieszy fakt, że z dobrej strony zaprezentowali się gracze Naszego klubu.  Kilku z nich udało się tego dnia aż 2 razy zająć miejsca na podium w obu kategoriach.
Najlepiej na tym, jak i poprzednim turnieju wypadł Łukasz, który zajął 2. miejsce w deblu w parze z trenerem - Leszkiem oraz wygrał kategorię Open. Wygrał, choć do pojedynku finałowego nie doszło, gdyż Piotrek doszedł do finału Open i skreczował. Dobrze poszło mu również w deblu w parze z Radosławem Poświatowskim, gdzie po porażce w pierwszej grze, wygrali reszte swoich pojedynków, zajmując najniższy stopień podium. Tuż za podium w deblu znaleźli się dwaj kolejni zawodnicy naszego klubu - Mariusz i Tomek.PEŁNE WYNIKI :

Kat. Debel:

1. Gołębiowski Kamil / Ciołek Zbigniew,
2. Gawidziel Leszek / Chudzik Łukasz,
3. Bocian Piotr / Poświatowski Radosław,
4. Dydo Mariusz / Ciurkowski Tomasz,
5-6. Bigaj Leszek / Jasiocha Sylwester & Głodek Andrzej / Maciąg Dominik,
7-8. Sidoruk Tadeusz / Moszczyński Krzysztof & Margol Sławomir / Mazurkiewicz Norbert,
9-12. Matraszek Emil / Mitruczuk Piotr & Chojnacki Zbigniew / Pańczyk Waldemar & Rak Daniel / Bartkiewicz Michał & Grzybek Bogdan / Smaga Dariusz,
13-16. Bichta Andrzej / Zawadzki Ryszard & Kowalczyk Stanisław / Matraszek Leszek & Płachta Marek / Berliński Tadeusz & Górska Michalina / Jakoniuk Gabriela;


Kat. Open:

1. Chudzik Łukasz,
2. Bocian Piotr,
3. Gołębiowski Kamil
4. Rak Daniel,
5-6. Matraszek Emil & Sidoruk Tadeusz,
7-8. Grzybek Bogdan & Dydo Mariusz,
9-12. Poświatowski Radosław & Ciurkowski Tomasz & Głodek Andrzej & Gawidziel Leszek,
13-16. Jasiocha Sylwester & Margol Sławomir & Ciołek Zbigniew & Moszczyński Krzysztof,
17-24. Zawadzki Ryszard & Mazurkiewicz Norbert & Bichta Andrzej & Kowalczyk Stanisław & Bigaj Leszek & Płachta Marek & Mitruczuk Piotr & Maciąg Dominik,
25-31. Górska Michalina & Bartkiewicz Michał & Matraszek Leszek & Pańczyk Waldemar & Berliński Tadeusz & Smaga Dariusz & Jakoniuk Gabriela.

Dodane przez Admin dnia 02 luty 2017 19:37
1 Komentarzy ˇ 88 Czytań Drukuj
Startuje GP LZS 2017 w tenisie stołowym.
Inne turnieje

Startuje GP LZS 2017 w tenisie stołowym !Podane zostały terminy oraz miejsca rozgrywania turniejów Grand Prix LZS w 2017 roku.

Dodane przez Admin dnia 27 styczeń 2017 09:35
0 Komentarzy ˇ 11 Czytań Drukuj
Młodość wygrała z doświadczeniem !
LOZTS 15/16 - III liga

Młodość wygrała z doświadczeniem !
MKS MOW Puławy - MKS Lewart II Lubartów 2 : 8

Punkty :
Leszek Gawidziel 1 pkt; Piotr Bocian 1 pkt.

Bez niespodzianki zakończyło się nasze ligowe spotkanie z drużyną MKS Lewart II Lubartów. Goście pewnie wygrali spotkanie, choć nie przyszło im to do końca tak łatwo...  My zagraliśmy z pewnością o wiele lepsze spotkanie niż to z Optimą w Lublinie. Z pewnością miało na to wpływ to, że mecz rozgrywaliśmy na własnej hali. Zagraliśmy dobre zawody, lecz nie było niespodzianki i to rywale okazali się lepsi. Wynik mógłby być odrobinę lepszy, gdybyśmy wystąpili w optymalnym składzie, lecz o pozytywny wynik raczej było by ciężko.

Początek spotkania zaczął się nie najgorzej. Na I stole Emil dość niespodziewanie wyszedł na prowadzenie z liderem gości - Baranowskim, lecz utalentowany młody zawodnik Lewartu potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrał ostatecznie ten pojedynek 3:2. Równocześnie na II stole Piotrek B. po wyrównanej walce uległ 1:3 Kowalczykowi.  Następnie do gry weszli Piotrek M. i Leszek. Piotrek zaczął bardzo dobrze, zaskakując Jaszczuka, wyszedł na prowadzenie, lecz po naradach młodego adepta Lewartu z trenerem, kolejne trzy sety padły łupem rywala i to on mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Honor drużyny musiał ratować Leszek, który po emocjonującym pojedynku okazał się lepszy od Warpasa, pokonując go 12:10 w tie break'u.
Deble kolejny raz okazały się naszą zmorą i oba padły łupem gości. Zarówno Piotrek B. z Leszkiem w pojedynku z parą Baranowski / Kowalczyk, jak i bracia Matraszki w pojedynku z parą Jaszczuk / Warpas ulegli po 1:3.  W tym momencie rywale wygrywali już 5:1 i zwycięstwo mieli na wyciągnięcie ręki.
Druga seria gier rozpoczęła się dla nas optymistycznie. Piotrek B. dość pewnie 3:0 pokonał Jaszczuka, dając tym samym drugi punkt naszej drużynie. Emil natomiast zagrał kolejny pięciosetowy pojedynek,tym razem uległ 2:3 Warpasowi. W ostatnim secie  był naprawdę bardzo blisko zdobycia kolejnego punktu dla naszej drużyny, lecz ostatecznie uległ on 9:11. Do ostatnich pojedynków przystąpili Leszek i młodszy z barci Matraszków - Piotrek. Leszek wyrwał seta Baranowskiemu, lecz to wszystko na o było go stać. Piotrek M. zagrał o wiele lepszy pojedynek, niż pierwszy. Momentami jego gra wyglądała naprawdę świetnie, lecz nie wystarczyło to żeby pokonać Kowalczyka, który wygrał 3:1, ustalając wynik meczu na 2:8.

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, lecz  z pewnością o wiele lepsze od poprzedniego. Zagraliśmy dobre zawody, lecz nie wytrzymaliśmy presji w kluczowych momentach. Trzy pojedynki na pierwszym stole kończyły się dopiero po pięciosetowych bojach. Pozytywem jest z pewnością to, że w żadnym pojedynku nie przegraliśmy bez wygranego seta, jest to może mało optymistyczne ale z pewnością jakiś plus. Trzeba przecież zauważać i cieszyć się z tych małych rzeczy, nawet w tych negatywnych pojedynkach. Zawsze trzeba potrafić wyciągnąć wnioski z każdego pojedynku, gdyż każdy mecz powinien dawać nam naukę i nowe doświadczenie. Mimo porażki, nastroje w naszej drużynie były i tak nie najgorsze, gdyż w jakimś stopniu nawiązaliśmy walkę z wyżej notowanym rywalem.

Gratulacje dla Lewartu ! Byli drużyną lepszą i zasłużenie wygrali to spotkanie. Życzymy powodzenia dalej i awansu do II ligi.


Protokół

Dodane przez Admin dnia 18 styczeń 2017 21:47
1 Komentarzy ˇ 176 Czytań Drukuj
IX kolejka - 18.I.2017 - MKS Lewart II Lubartów
LOZTS 15/16 - III liga

Z liderem u siebie !


Na prośbę gości, awansem z IX kolejki rozegramy domowy ligowy pojedynek z drużyną MKS Lewart II Lubartów. Będziemy zatem podejmować u siebie aktualnego lidera rozgrywek III ligi i głównego pretendenta do awansu na wyższy szczebel rozgrywek. Pokonali oni już drużyny z Top 4 aktualnej tabeli,więc po pierwszej rundzie powinni zostać liderem. My z pewnością widzimy ich jako zwycięzce rozgrywek w tym sezonie.

Spotkanie to będzie z pewnością najtrudniejszym spotkaniem w rundzie. Pomimo faktu, że gramy u siebie, to rywale mają bardzo silny zespół. Jest to chyba najmłodszy zespół ligi (żaden z zazwyczaj grających w ich zespole nie przekroczył jeszcze progu dorosłości - 18 lat), a zarazem jest to najsilniejszy zespół ligi. Liderem grużyny Lewartu jest z pewnością Mateusz Baranowski, aktualny lider rankingu III ligi, który dotychczas występował w II lidze. Z pewnością nie odstaje też reszta zespołu, która zapewne wystąpi w tym spotkaniu - Warpas Błażej, Jaszczuk Marcin czy Kowalczyk Bartłomiej. Są to młodzi i utalentowani zawodnicy, którzy mają już za sobą występy w pierwszej drużynie na poziomie II ligi.

Z pewnością goście będą zdecydowanym faworytem tego spotkania. Lecz nie zamierzamy się poddawać i będziemy walczyć z pełną determinacją o jak najlepszy wynik. Choć stoimy na straconej pozycji i o dobry wynik będzie na pewno bardzo ciężko, to damy z siebie wszystko.

Spotkanie odbędzie się w Środę 18 stycznia, o godz. 17:30 w puławskim MOW-ie (ul. Marii Grzegorzewskiej 3 - za Dworcem PKP).

Dodane przez Admin dnia 18 styczeń 2017 12:46
0 Komentarzy ˇ 74 Czytań Drukuj
Maraton na początek Grand Prix Puław 2017 w tenisie stołowym !
PTKKF 2017

Maraton na początek Grand Prix Puław 2017 w tenisie stołowym !

W pierwszym tegorocznym turnieju w ramach Grand Prix Puław w tenisie stołowym padł chyba rekord, badź z pewnością jedna z największych frekwencji w ostatnim czasie.  Bywały już różne przypadki, gdzie na początek rozgrywek danego roku przyjeżdżały tłumy graczy,ale tym razem liczba startujących wyniosła 45 osób. Frekwencja to nie wszystko, nie zabrakło zawodników II-ligowych, którzy z pewnością podnieśli poziom turnieju. Ze względu na tak dużą liczbę chętnych organizator zdecydował najpierw, że po lewej stronie gramy do dwóch wygranych setów, a później że cały Open również zostanie rozegrany do dwóch wygranych setów, gdyż nie zdążyli byśmy rozegrać tego turnieju w dniu dzisiejszym.

 

PEŁNE WYNIKI :


Kat. 18-39 lat :

1. Gawryołek Paweł
2. Kacperski Adrian
3. Bocian Piotr
4.  Chudzik Łukasz
5-6. Dydo Mariusz & Matraszek Emil
7-8. Gołębiowski Kamil & Górska Michalina
9-12. Woźniak Kacper & Brzozowski Kamil & Włodarczyk Tomasz & Rak Daniel
13-16. Sochalska Julia & Błazik Damian & Kowalik Jakub & Bartkiewicz Michał
17. Dyjon
18. Maciąg Dominik

 

Kat. 40-55 lat :

1. Łata Mirosław
2. Margol Sławomir
3. Gawidziel Leszek
4. Sidoruk Tadeusz
5-6. Chojnacki Zbigniew & Bigaj Leszek
7-8. Jasiocha Sylwester & Ciołek Zbigniew
9-12. Mazurkiewicz Norbert & Bichta Andrzej & Smaga Dariusz & Mateusiak Krystian
13-15. Mitruczuk Piotr & Ciołek Dariusz & Dobosz
16-17. Woszczek & Zawadzki Ryszard
18. Futa Marek

 

Kat. 56 lat i starsi :

1. Grzybek Bogdan
2. Głodek Andrzej
3. Jankowski Stanisław
4. Pańczyk Waldemar
5-6. Pioś Andrzej & Płachta Marek
7-8. Berliński Tadeusz & Kowalczyk Stanisław
9. Siemion

 

Debel :

1. Gołębiowski Kamil & Ciołek Zbigniew
2. Gawryołek Paweł & Ciołek Dariusz
3. Gawidziel Leszek & Chudzik Łukasz
4. Matraszek Emil & Woźniak Kacper
5-6. Kowalik Jakub & Włodarczyk Tomasz / Mazurkiewicz Norbert & Margol Sławomir
7-8. Jasiocha Sylwester & Bigaj Leszek / Grzybek Bogdan & Smaga Dariusz
9-12. Bocian Piotr & Łata Mirosław / Brzozowski Kamil & Sidoruk Tadeusz / Futa Marek & Mitruczuk Piotr / Górska Michalina & Sochalska Julia
13-16. Dobosz & Bichta Andrzej / Chojnacki Zbigniew & Pańczyk Waldemar / Berliński Tadeusz & Płachta Marek / Dydo Mariusz & Zawadzki Ryszard
17-18. Siemion & Dyjon / Kacperski Adrian & Mateusiak Krystian
19-21. Błazik Damian & Bartkiewicz Michał / Woszczek & Rak Daniel / Kowalczyk Stanisław & Pioś Andrzej

 

Open :

1. Chudzik Łukasz
2. Woźniak Kacper
3. Matraszek Emil
4. Łata Mirosław
5-6. Dydo Mariusz & Kowalik Jakub
7-8. Smaga Dariusz & Bigaj Leszek
9-12. Gawidziel Leszek & Futa Marek & Grzybek Bogdan & Włodarczyk Tomasz
13-16. Rak Daniel & Mazurkiewicz Norbert & Bichta Andrzej & Jasiocha Sylwester
17-24. Pańczyk Waldemar & Ciołek Zbigniew & Jankowski Stanisław & Mateusiak Krystian & Sochalska Julia & Margol Sławomir & Płachta Marek & Górska Michalina
25-32. Kowalczyk Stanisław & Dyjon & Bocian Piotr & Kacperski Adrian & Dobosz & Gawryołek Paweł & Sidoruk Tadeusz & Gołębiowski Kamil
33-42. Zawadzki Ryszard & Błaziak Damian & Woszczek & Berliśnki Tadeusz & Głodek Andrzej & Bartkiewicz Michał & Pioś Andrzej & Siemion & Brzozowski Kamil & Ciołek DariuszTak wyglądała dziś sala, która była tego dnia dobrze zapełniona.

Dodane przez Admin dnia 15 styczeń 2017 22:13
0 Komentarzy ˇ 257 Czytań Drukuj
Strona 1 z 22 1 2 3 4 > >>
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Inne turnieje III Grand Prix LZS 2017 r. ... 0 Don Emilos 18 luty 2017 20:29
III liga 2015/16 - Sezon 7 Na finiszu I Rundy - czyli ... 0 Don Emilos 09 luty 2017 23:18
PTKKF 29.01.2017 (niedz.) - LO KE... 0 Don Emilos 01 luty 2017 13:56
III liga 2015/16 - Sezon 7 III liga - ranking deblowy ... 0 Don Emilos 30 styczeń 2017 16:39
III liga 2015/16 - Sezon 7 III liga - ranking deblowy ... 1 Don Emilos 29 styczeń 2017 18:45
Witamy
Witamy na stronie klubu MKS "MOW" Puławy
Najbliższy rywal
postimage
SAK Heksa Niedrzwica Duża

05.03.2017, godz. 11:00
Niedrzwica Duża
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Don Emilos
23 luty 2017 12:16
Szczegóły dot. III GP LZS w Niemcach w linku: http://tenis.lubartow.eu/
.


Don Emilos
23 luty 2017 12:14
11 kol. 2 ligi M. (awansem): Włodawa - Piaski 6-4.

Don Emilos
18 luty 2017 17:44
Dzisiejsze LZS-y w Niemcach: - Kat. Juniorzy: 1. B. Warpas, 2. Ł. Drzewiecki, 3. B. Kowalczyk, 4. M. Baranowski; - Kat. Seniorzy: FINAŁ: (J. Kołodziejczyk / M. Grzyb ?) - K. Olek...

Don Emilos
12 luty 2017 15:45
Jeszcze dwa: 2: Lewart I - UPKS 9-1; 4 płn.: Ekonomik - KS Sygnał III 10-5.

Don Emilos
12 luty 2017 15:07
W zakończonych: 3: UMKTS LOB - MOSiR 0-10 ?; 4 płn.: dziś: KTS Topspin - MOSiR II 10-1, (aw.) UKS - Kłos II 2-10.

Admin
12 luty 2017 13:38
Wygrywamy 6:4 ! smiley Gawidziel, Matraszek, Bocian, Chudzik - wszyscy po 1,5 pkt.

Don Emilos
07 luty 2017 17:28
wska" (7-13 lutego 2017 r.).

Don Emilos
07 luty 2017 17:27
KOMUNIKAT: "Kolejne zmagania w Grand Prix Puław MIAŁY odbyć się 12 lutego. Ze względu na siłę wyższą, zawody zostały ODWOŁANE". (cytat) - źródło: Tygodnik Lokalny "Wspólnota Puła

Don Emilos
05 luty 2017 15:58
W zakończonych: wczoraj: II - LUKS Kłos I - Błękitni L. 5-5; dziś: III - Heksa - LOB 8-2; IV płn. - KTS Topspin - Tur 10-2.

Don Emilos
02 luty 2017 23:15
IV Płn., 7 kol., dziś (awansem): Kłos II - UKS Niemce 10-4.

Archiwum
Ankieta
Najlepsza firma tenisowa?

Butterfly

Tibhar

Joola

Donic

Yasaka

Adidas

Andro

Stiga

Nittaku

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
297889 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Ice Theme by Guc!o

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie