MKS MOW Pulawy
Strona Główna ˇ Kategorie newsów ˇ Zawodnicy ˇ Zarząd ˇ Historia ˇ Treningi ˇ Galeria ˇ Forum ˇ Szukaj ˇ KontaktCzwartek, Październik 19, 2017
Najbliższy turniej
postimage
Grand Prix Puław

Kiedy : 22.10.2017, godz. 10:00

Kategorie : 18-39, 40-55, 56 lat i starsi, Open, Debel.
Miejsce : ZSO im. KEN ul. Kaniowczyków w Puławach

LZS
Grand Prix LZS

Kiedy : 28.10.2017, godz. 9:30, seniorzy godz.11:30

Kategorie : młodzik, kadet, junior, senior.
Miejsce : ZSTR w Piotrowicach.
Nawigacja
Strona Główna
Zawodnicy
Zarząd
Historia
Treningi
Galeria
Forum
Szukaj
Kontakt

Tabela ligowa - III liga
Tabela ligowa - IV liga
Ranking - III liga
Ranking - IV liga
Klasyfikacja GP Puław 2015

PTKKF 2012
PTKKF 2013
PTKKF 2014
PTKKF 2015

LOZTS 11/12
LOZTS 12/13
LOZTS 13/14
LOZTS 14/15
LOZTS 15/16 - III liga
LOZTS 15/16 - IV liga

Fundacja Partnerstwo
Błękitni Leopoldów
KTS Topspin Kurów
W. Białystok Superliga
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 596
Najnowszy Użytkownik: LouisREM
Najaktywniejsi na forum
Na miejscu 1 jest:
Don Pedro

Punktacja:
Ogólne: 3812) Don Emilos (303 pkt.)
3) Zusto1990 (260 pkt.)
4) czary (216 pkt.)
5) Jimmy H. (68 pkt.)
Dzisiaj jest
trwa inicjalizacja, prosze czekac...mieszkanie dla młodych
Unikalnych odsłon
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki
Facebook
Witamy
Witamy na stronie klubu MKS "MOW" Puławy
Pierwsze śliwki robaczywki. KSGCH Kłos Chełm - MKS MOW Puławy 8:2.
III liga 2017/18

Pierwsze śliwki robaczywki.
KSGCH Kłos Chełm - MKS MOW Puławy 8:2
Punkty : Piotr Bocian 2 pkt.

Na inagurację rozgrywek III ligi mężczyzn Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego przegrywamy na wyjeździe z drużyną KSGCH Kłos Chełm aż 8:2, co jest chyba zbyt surowym "wymiarem kary". Lecz z pewnością zabrakło nam szczęścia, ale jak mówią "szczęście sprzyja lepszym", a tego dnia zdecydowanie lepsi byli rywale.

Spotaknie zaczęło się nie do końca po naszej myśli. W pierwszej serii gier na I stole nie zdobyliśmy nawet seta. Lepiej zaczął Piotrek na II stole, który pewnie pokonał Linde, niewiele gorzej spisał się Łukasz, który po wyrównanym i emocjonującym pięciosetowym boju uległ Rymczukowi.
Liczyliśmy, że gry deblowe mogą odwrócić wynik spotkania i wrócimy do gry.  Rywale jednak okazali się lepsi. Na I stole chłopaki wysoko na przewagi przegrali trzeci, bardzo ważny set i później zeszło ciśnienie. Na II stole natomiast było podobnie, a momenetm wartym odnotowania jest też trzeci set. Rywale prowadząc 10:9 przebijają piłkę, która po siatce spada "po szerokości", na co rywale podnoszą ręce w geście przeprosin, lecz do piłki dobiega "Bociek" wrzucając piłkę za siatką na połowę rywali, którzy są zupełnie zdezorientowani i nieprzygotowani na taki obrót sprawy. Mimo wygranej w tym secie i prowadzenia 2:1, a nawet bliskiego zakończenia meczu na naszą korzyść w kolejnym secie, ostatecznie to rywale wygrywają tie break'a i wynik spotkania wynosi już 5:1.
Druga seria gier to jeszcze słabszy wynik naszej drużyny. W trzech spotkaniach rywale tracą zaledwie jednego seta na II stole. Przy wyniku 1:8 na ostatni pojedynek z Piotrkiem z rezerwy wchodzi Podkoń, który początkowo zaskoczony przez Piotrka pokazuje się z dobrej strony. Mimo podknięcia w drugim secie "Bociek" wygrywa dwa kolejne, ustalając wynik spotkania na 8:2.

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Na wyjazd jechaliśmy świadomi siły rywala, lecz z chęcią wygranej. Jednak to zadanie przerosło nasze możliwości tego dnia. Mimo wszytsko musimy wyciągnąć wnioski i walczyć w następnych kolejkach o pozytywny rezultat. Nie był to dobry początek sezonu. Lecz prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, nie jak zaczyna, lecz jak kończy.

 

Stół 1
Chrzanowski - Matraszek 3:0
Łatyński - Gawidziel  3:0

Chrzanowski / Rymczuk - Gawidziel / Chudzik 3:1
Chrzanowski - Gawidziel  3:0
Witnicki - Matraszek 3:0

Stół 2
Linde - Bocian 1:3

Rymczuk - Chudzik 3:2
Linde / Łatyński - Bocian / Matraszek  3:2
Linde - Chudzik 3:1
Podkoń - Bocian  1:3

Dodane przez Admin dnia 16 październik 2017 23:21
0 Komentarzy ˇ 124 Czytań Drukuj
I kolejka - 15.X.2017 - KSGCH Kłos Chełm
III liga 2017/18

Ciężka misja na inaguracje.

      W inauguracyjnym spotkaniu sezonu 2017/18 III ligi Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wybierzemy się na jeden z dalszych wyjazdów w pierszej rundzie rozgrywek - w okolice Chełma, na mecz z miejscowym Kłosem. Z pewnością rozgrywki "zaczynamy z wysokiego C", gdyż przeciwnik nie należy do najłatwiejszych.
      W ubiegłym sezonie właśnie na terenie rywala nasza drużyna uległa 3:7, choć szanse na pozytywny wynik był w naszym zasięgu. Rywale dysponują silną ekipą, w skład której wchodzą : na I stole - Marcin Chrzanowski i Wojciech Łatyński, a na II - Zbigniew Rymczuk, Piotr Linde, Konrad Witnicki  czy Mateusz Podkoń. Rywale w ubiegłym roku zameldowali się w grupie awansowej i zajęli miejsce lepsze niż my, lecz dwa sezony wcześniej nasze mecze wyglądały zupełnie inaczej - remis w Chełmie i 9:1 w Puławach dla naszej ekipy.
       Jak będzie tym razem ? Ciężko wytypować tutaj faworyta, choć raczej krok przed nami wydają się być rywale. Lecz z pewnością nie zamierzamy się poddawać i ze swojej strony pokażemy wolę walki i cheć wygranej. Szanujemy rywala i znamy jego siłę, mimo to do Chełma jedziemy z wiarą wygranej.

Spotkanie odbędzie się w Niedzielę 15 października, o godz. 11  w Szkole Podstawowej w Żółtańcach.

Dodane przez Admin dnia 14 październik 2017 16:01
0 Komentarzy ˇ 33 Czytań Drukuj
GP Puław 8.X.2017
PTKKF 2017

Gawidziel z Chudzikiem najlepsi w Deblu. Matraszek drugi, a Bocian trzeci w Open podczas kolejnego turnieju z cyklu Grand Prix Puław 2017.

W rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Grand Prix Puław w tenisie stołowym tenisiści mierzyl się w turnieju Open i Deblu. Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci. Leszek z "Chudym" nie mieli sobie równych w deblu, natomiast w Openie 2. był Emil, a w pojedynku o 3. miejsce Piotrek okazał się lepszy od Łukasza. Cieszą dobre wyniki naszych reprezentantów tuż przed startem rozgrywek ligowych, które rozpoczną się już za tydzień.

 

PEŁNE WYNIKI :


Debel :

1. Gawidziel Leszek / Chudzik Łukasz
2. Maciąg Dominik / Taczalski Marek

3. Matraszek Emil / Woźniak Kacper
4. Bigaj Leszek / Jasiocha Sylwester
5-6. Chojacki Zbigniew / Pańczyk Waldemar & Bocian Piotr / Poświatowski Radosław
7-8. Sidoruk Tadeusz / Moszczyński Krzysztof & Pawelec Filip / Pawelec Zuzanna

9-12. Matraszek Piotr / Mitruczuk Piotr & Ciołek Dariusz / Mateusiak Krystian  & Dydo Mariusz / Ciurkowski Tomasz & Sowa Adam / Mazurkiewicz Norbert
13-15. Ciołek Zbigniew / Ochnik Jakub & Grzybek Bogdan / Smaga Dariusz & Berliński Tadeusz / Koral Dawid
 

 

Open :

1. Pawelec Filip
2. Matraszek Emil
3. Bocian Piotr

4. Chudzik Łukasz
5-6. Sidoruk Tadeusz & Gawidziel Leszek  
7-8. Maciąg Dominik & Poświatowski Radosław
9-12. Jasiocha Sylwester & Moszczyński Krzysztof & Taczalski Marek & Grzybek Bogdan
13-16. Mazurkiewicz Norbert & Smaga Dariusz & Bigaj Leszek & Dydo Mariusz
17-24. Matraszek Leszek & Ochnik Jakub & Ciołek Dariusz & Berliński Tadeusz & Sowa Adam & Ciurkowski Tomasz & Mitruczuk Piotr & Woźniak Kacper
25-31. Koral Dawid & Mateusiak Krystian & Pańczyk Waldemar & Sieroń Mikołaj & Ciołek Zbigniew & Matraszek Piotr & Pawelec Zuzanna.

 

W rozwinięciu newsa tabele turniejowe.

Dodane przez Admin dnia 08 październik 2017 18:29
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 148 Czytań Drukuj
VI GP LZS, Kłoczew, 30.09.2017r.
Inne turnieje

Bocian na podium na VI GP LZS w Kłoczewie !

W rozegranym w dniu dzisiejszym VI turnieju z cyklu Grand Prix LZS 2107 r. w tenisie stołowym w Kłoczewie na podium stanął kolejny raz nasz reprezentant - Piotrek Bocian.
W stawce seniorów rywalizowało dziś zaledwie 17 zawodników, co nie jest na pewno powalającym wynikiem, lecz z pewnością poziom zawodów podnieśli II-ligowi zawodnicy. Ze względu na małą liczbę uczestników i wolny czas zawodnicy mierzyli się o poszczególne miejsca.  Na turniej wybrało się trzech naszych zawodników - Piotrek Bocian, oraz bracia Matraszki - Emil i Piotrek.  Piotrek Bocian uległ dziś jedynie zwycięzcy trunieju - Marcinowi Grzybowi, reprezentantowi Błękitnych Leopoldów. Mniej szczęścia mieli bracia M.

Przebieg gier naszych reprzentantów :

* Piotr Matraszek : Na sam początek trafił na Grzegorza Wojciechowskiego, z którym poradził sobie bez większych problemów, następnie trafił na Mariusza Baranowskiego, z którym jak przyznał nie gra mu się najlepiej, co pokazał rezultat. Po lewej stronie musiał się mierzyć odrazu z bratem, tym razem górą okazał się "Don Emilos", choć losy tego spotkania mogły być zupełnie inne. Walcząc o miejsca pokonał najpierw Szostaka, a później Krupe, kończąc zmagania na 9. miejscu, co można uznać na dobry występ jak na początek przygotowań Piotrka do sezonu.

* Emil Matraszek : Zdecydowanie początek nie należał do jego wymarzonych, gdyż zaczynając odrazu od pojedynku z Filipem Pawelcem, nie mógł rozwinąć skrzydeł i pokazać pełni swoich możliwości. Musiał więc uznać wyższość rywala. Po lewej stronie drabinki pokonał Zamkowskiego i Serwina, a później we wspomnianym wcześniej bratobójczym pojedynku Piotrka. O wejście do 6-tki musiał uznać wyższość Marka Zięby. W meczu o 7. miejsce pewnie pokonał Suleja.

* Piotr Bocian : Losowanie dla Piotrka nie było najgorsze, gdyż w pierwszej partii trafił na Marka Wierzbickiego, którego pokonał bez większych problemów. Lecz już w drugiej kolejce trafił na późniejszego zwycięzce całego turnieju - Marcina Grzyba, więc musiał uznać wyższość rywala. Po drugiej stronie pokonał najpierw Ciołka, a potem Suleja. O wejście do 4-ki przyszło mu się mierzyć z ligowym kolegą - Kubą Kowalikiem, lecz dziś lepszy okazał się Piotrek, pewnie wygrywając 3:0 ten pojedynek. W walce o 3. miejsce mierzył się natomiast z Markiem Ziębą, gdzie niespodziewanie prowadził już nawet 2:1 w setach, lecz losy tego pojedynku rozstrzygnęły się dopiero w tie break'u, gdzie górą wyszedł Piotrek wygrywając 11:9 decudującą partie.PEŁNE WYNIKI KATEGORII SENIORÓW :

1. Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów)
2. Mariusz Baranowski (MKS STS Lubartów)
3. Piotr Bocian (MKS MOW Puławy)
4. Marek Zięba  (KTS Optima Lublin)
5. Filip Pawelec (KS TBV Sygnał Lublin)
6. Jakub Kowalik (MLKS Wola Sernicka)

7. Emil Matraszek (MKS MOW Puławy)
8. Dominik Sulej (UKS Dynamo Gózd)
9. Piotr Matraszek (MKS MOW Puławy)
10. Marek Krupa (Opolanki Opole Lubelskie)
11. Dariusz Ciołek (Błękitni Leopoldów)
12. Damian Szostak (UKS Niemce)
13. Marek Wierzbicki (MKS STS Lubartów)
14. Artur Zamkowski (UKS Dystans Niedźwiada)
15. Grzegorz Wojciechowski (UKS Niemce)
16. Andrzej Serwin (UKS Niemce)
17. Kamil Pałka (Opolanki Opole Lubelskie)

 

Tabela turniejowa

Dodane przez Admin dnia 30 wrzesień 2017 17:41
0 Komentarzy ˇ 166 Czytań Drukuj
Analiza sytuacji naszej drużyny przed sezonem.
III liga 2017/18

Analiza sytuacji naszej drużyny przed sezonem.

 Dla naszej drużyny będzie to już 9. sezon rozgrywek ligowych. W tym roku nie będzie z pewnością łatwo. Sytuacja kadrowa naszej drużyny nie wygląda najgorzej, lecz nie jest też na najwyższym poziomie.  Liczymy jednak, że doświadczenie i zaangażowanie jakie chłopaki wkładają w treningi zaprocentują w sezonie ligowym. Nie nastawiamy się na żadne wielkie cele, aczkolwiek głównym celem jest ligowe utrzymanie. Szanse na awans są raczej małe, mamy nadzieję, że na spadek są jeszcze mniejsze. Zamykając grupę awansową po pierwszej rundzie bylibyśmy zadowoleni, choć jak w ubiegłym sezonie, może się to okazać poza nasze możliwości. Jednak trzeba stawiać sobie poprzeczkę wysoko i walczyć o jak najwyższe cele. Lecz wszystko i tak zweryfikuje liga.

Sytuacja kadrowa :

1. Gawidziel  Leszek
2. Matraszek  Emil                  
3. Bocian Piotr                     
4. Chudzik Łukasz 
5. Matraszek  Piotr  
6. Domagalski  Cezary         
                  
7. Żurek  Rafał                                     
8. Wasiak Mateusz
9. Staszczyk Szymon


Odległości, które przejedzie nasza drużyna :

1. KS Perła Rokitno 57 km
2. SAK Heksa Niedrzwica Duża 56 km
3. KSGCH Kłos Chełm 122 km
4. KS TBV Sygnał II Lublin 54 km
5. UKS Żaczek Fajsławice 90 km
6. MLKS Wola Sernicka 62 km
7. MKS MOW Puławy
8. U-MKTS LOB Dęblin 25 km
9. UKS Grot II Werbkowice 182 km
10. LUKS Kłos II Wola Skromowska 51 km
11. KS Sokół Zwierzyniec 142 km
12. KTS Topspin Kurów 16 km

Najdalsze wyjazdy jakie były by możliwe to : Werbkowice 182 km, Zwierzyniec 142 km, Chełm 122 km.
Najbliższe wyjazdy to : Kurów 16 km, Dęblin 25 km, Wola Skromowska 51 km, Lublin 54 km.

 

Terminarz I rundy :

I. 15.10 KSGCH Kłos Chełm - MKS MOW Puławy
II. 22.10  MKS MOW Puławy - Perła Rokitno
III. 29.10 MLKS Wola Sernicka - MKS MOW Puławy
IV. 19.11 LUKS Kłos II Wola Skromowska - MKS MOW Puławy
V. 26.11 MKS MOW Puławy - UKS Żaczek Fajsławice
VI. 03.12 U-MKTS LOB Dęblin - MKS MOW Puławy
VII. 10.12 MKS MOW Puławy - KS TBV Sygnał II Lublin
VIII. 17.12 KS Sokół Zwierzyniec - MKS MOW Puławy
IX. 07.01.18 MKS MOW Puławy - UKS Grot-Michał II Werbkowice
X. 14.01.18 KTS Topspin Kurów - MKS MOW Puławy
XI. 21.01.18 MKS MOW Puławy - SAK Heksa Niedrzwica Duża

Odnosząc się do terminarza, to wygląda on dla nas nie najgorzej. Choć niestety trafiły nam się dwa dalsze wyjazd już w I rundzie - Chełm i Zwierzyniec, ale za to Werbkowice i Fajsławice przyjeżdżają do nas. Mamy również dwa najbliższe wyjazdy - do Kurowa i Dęblina.

Dodane przez Admin dnia 27 wrzesień 2017 22:30
0 Komentarzy ˇ 49 Czytań Drukuj
GP Puław 24.IX.2017
PTKKF 2017

Kolejne Grand Prix Puław w tenisie stołowym.


W rozegranym dniu dzisiejszym turnieju Grand Prix Puław w tenisie stołowym rywalizacja odbywała się w kategorii Open oraz Debel.
Trochę niespodziewanie najlepsza w deblu okazała się para Bocian / Poświatowski, którzy pokonali na swojej drodze parę Lewczuk / Taczalski, następnie Ciołek / Gołębiowski, a w finale nawet klubowych kolegów - Gawidziela i Chudzika.
Zmagania w Open kolejny raz wygrał Marek Taczalski, w finale pokonując naszego "coacha" Leszka Gawidziela. Na miejscach 5-6 znaleźli się Bocian i Dydo, a tuż za nimi Emil Matraszek.PEŁNE WYNIKI :


Debel :

1. Bocian Piotr / Poświatowski Radosław
2.
Gawidziel Leszek / Chudzik Łukasz
3. Taczalski Marek / Lewczuk Dariusz
4. Ciołek Zbigniew / Gołębiowski Kamil
5-6. Grzybek Bogdan / Smaga Dariusz & Matraszek Emil / Woźniak Kacper
7-8. Jasiocha Sylwester / Bigaj Leszek & Sidoruk Tadeusz / Sieroń Mikołaj

9-12. Mateusiak Krystian / Ciołek Dariusz & Dydo Mariusz / Ciurkowski Tomasz
13-14. Matraszek Leszek / Zawadzki Ryszard & Moszczyński Krzysztof / Pioś Andrzej

Open :

1. Taczalski Marek
2. Gawidziel Leszek
3.
Woźniak Kacper

4. Ciołek Zbigniew
5-6. Bocian Piotr & Dydo Mariusz
7-8. Matraszek Emil & Ciurkowski Tomasz
9-12. Bigaj Leszek & Lewczuk Dariusz & Gołębiowski Kamil & Smaga Dariusz
13-16. Moszczyński Krzysztof& Krupa Marek & Głodek Andrzej & Chudzik Łukasz
17-24. Poświatowski Radosław & Maciąg Dominik & Babski Stanisław & Matraszek Leszek & Mateusiak Krystian & Ciołek Dariusz & Jasiocha Sylwester & Sidoruk Tadeusz 
25-27. Sieroń Mikołaj & Zawadzki Ryszard & Pioś Andrzej.

Dodane przez Admin dnia 24 wrzesień 2017 20:43
0 Komentarzy ˇ 144 Czytań Drukuj
Składy drużyn III ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018.
III liga 2017/18

Składy drużyn III ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018.


Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego podał imienne składy drużyn w sezonie 2017/2018. Poniżej przedstawiamy jak wyglądają kadry drużyn III ligi mężczyzn.

Po przetasowaniach nie tylko kadrowych, lecz również drużyn na III froncie sytuacja wygląda ciekawie. 
Z pewnością do silnych punktów należeć powinien spadkowicz z II ligi - Perła Rokitno, która posiada silny i wyrównany skład. Równie silnie wyglądają choćby Heksa Niedrzwica Duża i Żaczek Fajsławice. Z beniaminków powinni wyróżniać się tenisiści z Woli Skromowskiej, którzy w swojej drużynie łączą młodość i doświadczenie. Solidnie wygląda też kadra powracającego po rocznej przerwie drużyny Sokoła Zwierzyniec.


Możemy tak dywagować i dalej się zastanawiać, lecz wszystko zweryfikuje się na koniec sezonu. W sporcie nazwiska nie grają, a w sporcie wszystko jest możliwe !

IMIENNE  SKŁADY  DRUŻYN  SEZONU  2017/2018  -  III  LIGA  MĘŻCZYZN

 

w/g  rankingu  klubowego  

UKS  Żaczek   Fajsławice 

KS  Perła  Rokitno

MLKS Wola Sernicka

1. Suszek   Paweł   
           

2. Surma  Marcin

3. Szymaniak  Jakub              

4. Salecki  Krzysztof                                                                                 

5. Świdnik Bartłomiej                          
6. Piórkowski  Piotr

7. Korzeniowski Konrad                     
8. Szyszko  Damian

9. Bochniarz  Tadeusz

1. Widyński  Janusz

2. Świrgoń  Adam

3. Lewczuk  Dariusz

4. Kryszczuk  Stanisław

5. Kryszczuk  Piotr

6. Urban  Bartosz

7. Taczalski  Marek

8. Stępniak  Jerzy

1. Włodarczyk Tomasz                    

2. Wasil Bogdan   

3. Wąsik  Mateusz                        

4. Kowalik Jakub                  

5. Jankowski Stanisław                           

6. Karczmarz  Józef                

MKS  MOW  Puławy        

KTS  Topspin  Kurów

LUKS  Wola  Skromowska II

1. Gawidziel  Leszek

2. Matraszek  Emil

3. Bocian  Piuotr

4. Chudzik  Łukasz

5.Matraszek  Piotr

6.Domagalski  Cezary

7. Żurek  Rafał

8. Wasiak  Mateusz

9. Staszczyk  Szymon

1. Ciurkowski  Tomasz

2. Jasiocha  Sylwester

3. Moszczyński  Krzysztof

4. Bigaj  Leszek

5. Gołębiowski  Kamil

6. Chabros  Kamil

7. Adamczyk  Piotr

8. Skrzeta  Sławomir

1. Krasucki  Maciej

2. Olek  Krzysztof

3. Kostecki  Patryk

4. Kępa  Robert

5. Drewienkowski Radosław

6. Pawlas  Paweł

7. Gajda  Filip

8. Wasilewski  Mariusz

9. Stachyra  Adrian

10. Siwek  Krzysztof

11. Mitura  Tomasz

12. Śledziński  Przemysław

U-MKTS  LOB  Dęblin  

KSGCH  Kłos  Chełm      

Heksa Niedrzwica Guża

1. Joński  Dominik

2. Bartoszuk  Michał

3. Sidoruk  Tadeusz

4.Wojdat Jakub

5. Górka  Andrzej

6. Sieroń  Michał

7. Zieliński  Tomasz

8. Jankowski  Piotr

9.Kucharski Michał                                                                            

10.Rozdoba Paweł                                                                                                                                       

1.Chrzanowski  Marcin  

2. Łatyński  Wojciech

3. Rymczuk  Zbigniew       
       

4..Linde  Piotr                             

5. Witnicki  Konrad                  

6. Podkoń  Mateusz                                   

7.Podkoń Piotr                            

8.Rymczuk Nikola  

9. Lasota  Krzysztof                   

1.Słomka Tomasz           

2.Bielecki Patryk          

3.Bielecki Robert                    

4.Słomka Artur

5.Łuszcz  Andrzej

6. Rak  Daniel

7. Zięba  Jacek

8.Bielecki  Maciej

9. Kowalczyk  Antoni                

UKS Grot – Michał II Werbkowice

KS  Sygnał II Lublin          

KS  Sokół  Zwierzyniec

1.Majovets Rostyslav

2.Rabukhin  Anton

3. Ferens  Błażej

4. Bednarz  Patryk

5. Litwin  Szymon

6. Misiarz  Paweł

7. Augustynek  Krzysztof

8. Rafalski  Piotr

9. Słupski  Tomasz

10..Pachla Andrzej

11. Jarzyński  Marek

12.Wyskiel Patryk                              
13.Korol Jakub

14. Knysz  Rafał

15. Szala  Filip

1. Maruszczak  Jarosław 

2. Kleczkowski  Adam                           

3. Piechnik  Roman                                                                                          

4. Dzioba  Wojciech                                     

5. Pawelec  Filip  

6. Płachta  Norbert                                        

7. Pękala  Kacper                                                                                 

8.Woźniak  Kacper                                    

9.Zdybel  Stanisław

10. Płachta  Kamil                                                                 

11.Tkaczyk Bartosz                                  

1. Bratkowski  Robert

2. Godzisz  Daniel

3. Szczecki  Jacek

4. Wieczorek  Patryk

5. Furlepa  Edward

6. Dziuba  Waldemar

7. Antosz  Adrian

8. Gadzisz  Mikołaj

Dodane przez Admin dnia 15 wrzesień 2017 22:06
0 Komentarzy ˇ 76 Czytań Drukuj
GP Puław 21.V.2017
PTKKF 2017

Pierwszy powakacyjny turniej za nami !

Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się dziś Piotrek Bocian - zajął on 2. miejsce zarówno w kategorii wiekowej 18-39 lat, jak i w Open, gdzie pokonał m.in. Leszka Gawidziela, Zbyszka Ciołka i Emila Matraszka, w finale  ulegając Markowi Taczalskiemu.

Niewiele gorzej spisali się Leszek Gawidziel i Emil Matraszek. Leszek zajął 2. miejsce w kategorii 40-55 lat i 7-8. w Open. Natomiast Emil w kategorii 18-39 lat zajął 3. miejsce, a w Open 5-6.

Na pochwałę zasługuje postawa i dobre wyniki jakie zanotował Dominik Maciąg, który pomimo braku szcześcia pokazał się z dobrej strony w kategorii wiekowej 18-39 lat, gdzie po pięcio-setowych pojedynkach minimalnie uległ Emilowi Matraszkowi i Kacprowi Woźniakowi.|
Dominik prawdziwą furore zrobił w kategorii Open, gdzie zajął wysokie 3. miejsce ! Pokonał on na swojej drodze : Leszka Matraszka, Woźniaka, Mazurkiewicza, Gawidziela, Emila Matraszka, a w walce o 3. miejsce kolejny raz Woźniaka.
Gratulacje osiągnietych wyników i oby tak dalej Dominik ! Chyba nadchodzi "młoda fala"... ;)

 

PEŁNE WYNIKI :


Kat. 18-39 lat
:


1. Woźniak Kacper
2. Bocian Piotr
3. Matraszek Emil
4. Dydo Mariusz
5-6. Maciąg Dominik & Krupa Marek

 

Kat. 40-55 lat :

1. Ciołek Zbigniew
2. Gawidziel Leszek
3. Sidoruk Tadeusz
4. Jasiocha Sylwester
5-6.  Mateusiak Krystian & Poświatowski Radosław
7-8. Smaga Dariusz & Mazurkiewicz Norbert
9-12. Ciołek Dariusz & Mitruczuk Piotr & Chojnacki Zbigniew & Bigaj Leszek
13-15.
Skrzęta Sławomir & Ciurkowski Tomasz & Moszczyński Krzysztof

 

 

Kat. 56 lat i starsi :

1. Taczalski Marek
2. Berliński Tadeusz
3. Głodek Andrzej
4. Pańczyk Waldemar
5-6. Kowalczyk Stanisław & Płachta Marek
7-8. Matraszek Leszek & Domagalski RomanOpen :

1. Taczalski Marek
2. Bocian Piotr
3. Maciąg Dominik
4. Woźniak Kacper
5-6. Matraszek Emil & Poświatowski Radosław
7-8. Gawidziel Leszek & Ciołek Zbigniew
9-12. Dydo Mariusz & Mazurkiewicz Norbert & Jasiocha Sylwester & Sidoruk Tadeusz
13-16. Berliński Tadeusz  & Mitruczuk Piotr & Smaga Dariusz & Moszczyński Krzysztof
17-24. Krupa Marek & Kowalczyk Stanisław & Mateusiak Krystian & Ciołek Dariusz &  Matraszek Leszek & Bigaj Leszek & Głodek Andrzej & Ciurkowski Tomasz
25-27. Domagalski Roman & Pańczyk Waldemar & Płachta Marek

Dodane przez Admin dnia 10 wrzesień 2017 21:29
0 Komentarzy ˇ 173 Czytań Drukuj
Sytuacja przed sezonem 2017/2018.
III liga 2017/18

Sytuacja przed sezonem 2017/2018.

Dnia 26.08.2017r. upłynął termin zgłaszania drużyn tenisowych do rozgrywek ligowych na sezon 2017/18. Jak to bywało w ostatnich latach, tak samo i teraz doszło do pewnych korekt w różnych ligach. Najwięcej zmian nastąpiło w III i IV (Gr. Płn.) lidze tenisa stołowego LOZTS - po 4 nowe drużyny.
Z listy zgłoszeń, opublikowanej na stronie Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wynika, że wycofało się kilka klubów. Są to:
II liga - Piaskovia Piaski. W jej miejsce zagra niedoszły spadkowicz - UMKS Biłgoraj;
III liga - Huragan Międzyrzec Podlaski. W jego miejsce w III lidze zagra zaprzyjaźniony nam klub - KTS Topspin Kurów.
Ponadto nowe zespoły w 3 lidze to - KS Perła Rokitno (Spadkowicz), UKS Grot-Michał II Werbkowice (za zlikwidowaną UKS Jedynkę Hrubieszów) oraz Beniaminkowie: LUKS Kłos II Wola Skromowska i KS Sokół Zwierzyniec (który po roku przerwy awansował ponownie na III poziom);
IV liga - Dragon Wojcieszków, Sygnał III Lublin (Płn.), UMCS II Lublin (Płd).
Za te kluby zagrają nowe: UKS Dynamo Gózd, ULKS Dębowica, UKS "Baczyński" Biała Podlaska, MKS Lubartów (Płn.), CKFiS Bełżyce (Płd).

Skład III ligi lubelskiej w sezonie 2017/2018 przedstawia się następująco:

1. Perła Rokitno (12. miejsce w II lidze - S)
2. Heksa Niedrzwica Duża (3. miejsce w III lidze)
3. KSGCH Kłos Chełm (5.)
4. TBV Sygnał II Lublin (6.)
5. UKS Żaczek Fajsławice (7.)
6. MLKS Wola Sernicka (8.)
7. MOW Puławy (9.)
8. UMKTS Lob Dęblin (10.)
9. Grot II Werbkowice (nowy zespół - za Jedynkę Hrubieszów)
10. LUKS Kłos II Wola Skromowska (mistrz IV ligi północnej - B )
11. KS Sokół Zwierzyniec (mistrz IV ligi południowej - B )
12. Topspin Kurów (wicemistrz IV ligi północnej - B )

Niedługo powinny ukazać się terminarze rozgrywek na nowy sezon oraz imienne składy poszczególnych ekip (do 10 września). Nowy sezon ligowy rozpocznie się 15 października, zakończy w marcu 2018 roku.

Dodane przez Admin dnia 28 sierpień 2017 17:37
0 Komentarzy ˇ 68 Czytań Drukuj
Otwarty Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola, 16.07.2017
Inne turnieje

"Litwa" bezkonkurencyjny podczas Końskowola Open !W rozegranym w dniu 16 lipca 2017 roku Otwartym Turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola wzięło udział 38 zawodników z takich miejscowości jak : Biała Podlaska, Puławy, Łuków, Dęblin, Wola Sernicka, Radom, Bychawa, Bełżyce, Lublin, Opole Lubelskie, Łęczna, Kurów, Świdnik, Lublin czy nawet Kielce ! Bezkonkurencyjny okazał się I-ligowy zawodnik Trefla Zamość - Marcin Litwiniuk. Cieszy z pewnością fakt, że tylu chętnych z różnych miast, a nawet województw przyjechało by rywalizować właśnie w Końskowoli. Dobrze zadziałały media społecznościowe i reklama w internecie, gdyż w ubiegłym roku było zaledwie 14 osób. Postaramy się oby za rok utrzymać tak wysoki poziom i frekwencje.


Wyniki :
1. Litwiniuk  Marcin (Biała Podlaska)
2. Kowalik Jakub (Wola Sernicka)
3. Wardzyński Marian (Biała Podlaska)
4. Baran Robert (Skrobów Kolonia)
5-6. Rak Daniel (Bychawa)
Woźniak Kacper (Opole Lubelskie)
7-8. Matraszek Emil (Końskowola)
Jasiocha Sylwester (Kurów)
9-12. Piechnik Roman (Lublin)
Wasil Bogdan (Wola Sernicka)
Sieroń Mikołaj (Dęblin)
Gąciarski Mateusz (Szydłowiec)
13-16. Joński Dominik (Dęblin)
Matraszek Leszek (Końskowola)
Poświatowski Radosław (Puławy)
Lewczuk Dariusz (Świdnik)
17-24. Maciąg Dominik (Skoków)
Taczalski Marek (Zakrzówek)
Domański Jerzy (Turze Rogi)
Chemperek Michał (Bełżyce)
Zawadzki Ryszard (Puławy)
Jankowski Stanisław (Wola Sernicka)
Matraszek Piotr (Końskowola)
Bocian Piotr (Puławy)
25-30. Saba Patryk (Lublin)
Mendrek Michał (Radom)
Dołęga Roman (Łuków)
Dyjor Adam (Świdnik)
Mazurkiewicz Norbert (Łęczna)
Kowalczyk Stanisław (Puławy)
31-34. Berliński Tadeusz (Puławy)
Siemion Krzysztof (Lublin)
Kędzierski Piotr (Kielce)
Trochim Mariusz (Łuków)
35-38. Włodarczyk Tomasz (Wola Sernicka)
Dariusz Kozioł (Kielce)
Marzec Dawid (Wola Sernicka)
Plewik Miłosz (Bełżyce)

Dodane przez Admin dnia 17 lipiec 2017 17:13
0 Komentarzy ˇ 461 Czytań Drukuj
I Turniej "Lato z tenisem stołowym" - 1.07.17 (sob.) - Kazanów
Inne turnieje

 "Lato z tenisem stołowym 2017" w Kazanowie. Mały "sukces" gracza MKS-u !

W Kazanowie rozegrano po raz 1-wszy wakacyjny turniej tenisa stołowego. Rywalizacja toczyła się w 4 kat. wiekowych: do 18 lat (tylko z Gminy Kazanów), 18 - 45 lat, 45 lat i starsi, Amatorzy (nie grający w ligach). Trzeba zaznaczyć, że frekwencja jak na tą porę była dosyć duża, gdyż w 4 kat. zdecydowało się zagrać ogółem ponad 40 graczy.
Kolejny raz nie zabrakło zawodników z Powiatu Puławskiego. Mały "sukces" zanotował tym razem Emil, któremu jako jedynemu z piątki (jak dotąd także jedynemu z graczy MKS-u grających "za Wisłą" ) udało się przejść fazę grupową najmocniej obsadzonej jak zawsze kat. +18 lat. To by było na tyle, ponieważ z uwagi na sytuację losową (konieczność wcześniejszego wyjazdu) zdołał zagrać w turnieju Finałowym (najlepsza "8", do 2 przegr. meczów) tylko jeden mecz, co uplasowało go na poz. 7-8.
Poza nim bliski wyjścia z grupy był tylko Leszek Matraszek, który w kat. Amatorzy przegrał decydujący o awansie z grupy mecz w stosunku 1-2 w setach... Reszta miała mniejsze szanse na awans dalej...Oto przebieg rywalizacji w poszczególnych grupach (wychodziły po 2 osoby):

1. Kat. 18 - 45 lat (4 Grupy 6-cio osobowe - łącznie 24 os.)

Grupa A:
1. Jakub Caban, 2. Piotr Łyjak, 3. Mariusz Czerwiński, 4/6. Lefek / Żołądek / Stala ?;
Gr. B:
1. Mateusz Selerski, 2. Kos, 3/4. Gąciarski / Marzec ?, 5. Dominik Maciąg, 6. Julia Serafin;
Gr. C:
1. D. Selerski (wygr. 4 - prz. 1, sety (między "3"-jką: 3-3),
2. Jakub Kuźmicz (4 - 1, s.: 3-2),
3. Norbert Zielony (4 - 1, s.: 2-3),
4. Piotr Matraszek (2 -3, s.: 4-7),
5. Andrzej Krężel (1 - 4),
6. Jan Plis (m. 0 - 5);

Mecze Piotrka w grupie: Selerski 0-2, Krężel 2-0, Plis 2-1, Kuźmicz 0-2, Zielony 0-2.

Gr. D:
1. Dawid Stąpór (5 - 0, s.: 10-1),
2. Emil Matraszek (3 - 2, s.: 6-5),
3. Wiktoria Serafin (3 - 2, s.: 6-6),
4. Przemysław Stola (2 - 3, s.: 7-6),
5. Michał Mendrek (1 - 4, s.: 3-8),
6. Rafał Lis (1 - 4, s.: 2-8).

Mecze Emila w grupie: Lis 0-2, Serafin 2-0, Stola 2-1, Stąpór 0-2, Mendrek 2-0.

Turniej FINAŁOWY (najl."8", do 2 przegr. meczów):
Pary: 1) A1 - Jakub Caban 3
D2 - Emil Matraszek 1, drugi mecz bez gry (walkower dla rywala)
2) B1 - Mateusz Selerski
C2 - Jakub Kuźmicz
3) C1 - D. Selerski
B2 - Kos
4) D1 - Dawid Stąpór
A2 - Piotr Łyjak

... ?, 7-8. Emil Matraszek;
Dalsze lokaty po 1 fazie (grupach):
9-12. Mariusz Czerwiński / (Gąciarski / Marzec ?) / Norbert Zielony / Wiktoria Serafin,
13-16. (Lefek / Żołądek / Stala ?) / (Gąciarski / Marzec ?) / Piotr Matraszek / Przemysław Stola,
17-20. (Lefek / Żołądek / Stala ?) / Dominik Maciąg / Andrzej Krężel / Michał Mendrek,
21-24. (Lefek / Żołądek / Stala ?) / Julia Serafin / Jan Plis / Rafał Lis.2. Kat. 45 l. i starsi (8 graczy):

Grupa A:
1. Adam Trela, 2. Kuźmicz, 3. Tadeusz Berliński, 4. Waldemar Pańczyk.

M-sca końc.: 5-6. Tadeusz Berliński, 7-8. Waldemar Pańczyk.

 

3. Kat. Amatorzy (8 graczy):

Grupa A:
1. Wilkiewicz, 2. Malec, 3. Suwała, 4. Bednarczyk;
Gr. B:
1. P. Nowak (m. 3 - 0, s. 6-1),
2. Zagożdżon (2 - 1, s.: 5-4),
3. Leszek Matraszek (1 - 2, s.: 3-4),
4. Guziński (0 - 3, s.: 1-6).

Mecze Leszka w grupie: Nowak 0-2, Zagożdżon 1-2, Guziński 2-0.

M-sce końc.: 5-6. Leszek Matraszek.Po raz kolejny należy pochwalić Organizatorów turnieju, którzy zadbali o gorący poczęstunek, słodkie wypieki oraz napoje (i nie tylko smiley ) dla wszystkich uczestników zmagań.

Dodane przez Admin dnia 02 lipiec 2017 19:12
0 Komentarzy ˇ 105 Czytań Drukuj
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
III liga 2015/16 - Sezon 7 Małe przetasowania na nowy ... 0 Don Emilos 28 sierpień 2017 12:42
III liga 2015/16 - Sezon 7 Transfery przed sezonem: ze... 0 Don Emilos 20 sierpień 2017 11:38
Inne turnieje I Turniej "Lato z tenisem s... 0 Don Emilos 02 lipiec 2017 14:06
PTKKF DTO w Puławach, 4.06.2017 (... 0 Don Emilos 08 czerwiec 2017 13:27
PTKKF Komunikat dot. DTO w Puława... 0 Don Emilos 28 maj 2017 08:45
Najbliższy rywal
Per_a_Rokitno
KS Perła Rokitno

22.10.2017r., godz. 15:30
MOW Puławy, ul. Marii Grzegorzewskiej 3 (za PKP)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Admin
15 październik 2017 20:54
PRZEGRYWAMY NA INAUGURACJĘ. KSGCH Kłos Chełm - MKS MOW Puławy 8:2 Honorowe 2 punkty dla naszej drużyny zdobył Piotrek Bocian. Więcej info niebawem.

Don Emilos
15 październik 2017 13:48
III liga, po meczach 1 kol.: Chełm - MKS 8-2, KTS Topspin - LOB 6-4.

LouisREM
14 październik 2017 19:56
Czesc wszystkim mam na opinia Kacper 21 lat jak i rownież jestem z Kolobrzegu. Na serwerze pogrywam od czasow tak odleglych ze co tu gadac. Jestem fanatykiem cs 1. 6, cs go, imetina, lola. Zajmuj

Don Emilos
30 wrzesień 2017 16:03
VI GP LZS w Kłoczewie - Kat. Seniorzy: 1. M. Grzyb, 2. M. Baranowski, 3. P. Bocian, ... 7. E. Matraszek, 9. P. Matraszek. Szczeg. zapewne w oddzielnym artykule.

Don Emilos
24 wrzesień 2017 19:27
Turniej zakończony ok. godz. 15.30. Czołówki z dziś (reszta w newsie): 1) Kat. Debel: 1. Bocian/Poświatowski, 2. Gawidziel/Chudzik, 3. Taczalski/Lewczuk. 2) Kat. Open:

Don Emilos
18 wrzesień 2017 11:37
Niestety z przyczyn od Nas niezależnych wczorajszy sparing z Wolą został odwołany. Być może uda się go rozegrać w innym terminie, okaże się w czasie...

Don Emilos
15 sierpień 2017 11:39
Wg informacji, jakie niedawno zamieścił LOZTS na swojej stronie wynika, że rezygnację z udziału na przyszły sezon złożył: ULKS Dragon Wojc. (spadk. z III ligi).

Don Emilos
16 lipiec 2017 19:29
Komplet wyników i inne szczegóły dot. turnieju ukażą się zapewne po niedzieli w oddzielnym newsie na stronie głównej. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! :-)

Don Emilos
16 lipiec 2017 19:27
Nadspodziewana frekwencja na turnieju, 38 graczy. Zawody trwały ok. 5 godzin. Czołowa "4" Kat. Open: 1. M. Litwiniuk, 2. J. Kowalik, 3. M. Wardzyński, 4. R. Baran.

Don Emilos
03 lipiec 2017 08:59
Gimn. w ZS w Końskowoli (ul. Lubelska, wjazd od ul. Krzywej), Turniej bez wpisowego, (Puchary oraz nagrody rzeczowe dla najl."3"smiley, Zapraszamy wszystkich chętnych!

Archiwum
Ankieta
Najlepsza firma tenisowa?

Butterfly

Tibhar

Joola

Donic

Yasaka

Adidas

Andro

Stiga

Nittaku

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
355012 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Ice Theme by Guc!o

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie