MKS MOW Pulawy
Strona Główna ˇ Kategorie newsów ˇ Zawodnicy ˇ Zarząd ˇ Historia ˇ Treningi ˇ Galeria ˇ Forum ˇ Szukaj ˇ KontaktPoniedziałek, Październik 24, 2016
Najbliższy turniej
tkkf
Grand Prix Puław

23. 10.2016, godz. 10:00

Kategorie :
20-39, 40-55, 56+, Open, Debel

Nawigacja
Strona Główna
Zawodnicy
Zarząd
Historia
Treningi
Galeria
Forum
Szukaj
Kontakt

Tabela ligowa - III liga
Tabela ligowa - IV liga
Ranking - III liga
Ranking - IV liga
Klasyfikacja GP Puław 2015

PTKKF 2012
PTKKF 2013
PTKKF 2014
PTKKF 2015

LOZTS 11/12
LOZTS 12/13
LOZTS 13/14
LOZTS 14/15
LOZTS 15/16 - III liga
LOZTS 15/16 - IV liga

Fundacja Partnerstwo
Błękitni Leopoldów
KTS Topspin Kurów
W. Białystok Superliga
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 431
Najnowszy Użytkownik: Deffibaughpism
Najaktywniejsi na forum
Na miejscu 1 jest:
Don Pedro

Punktacja:
Ogólne: 3812) Don Emilos (303 pkt.)
3) Zusto1990 (260 pkt.)
4) czary (216 pkt.)
5) Jimmy H. (68 pkt.)
Dzisiaj jest
trwa inicjalizacja, prosze czekac...mieszkanie dla młodych
Unikalnych odsłon
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki
Facebook
GP Puław 09.X.2016
PTKKF 2015

Trzech wspaniałych z MKS-u - Gawidziel, Chudzik i Bocian !


 

Około godziny 16 zakończyły się zmagania niedzielnego turnieju cyklu GP Puław. Frekwencja turniejowa tym razem była lepsza niż poprzednio. Rywalizowano w 2 kategoriach: grze deblowej oraz openie. Cieszy fakt, że w pierwszej z nich triumf odnieśli gracze MKS-u. Ponadto kilku innych graczy uplasowało się wysoko w tej kategorii. W openie najlepszy start zaliczył Piotr Bocian, który drugi raz z rzędu zajął 2 miejsce, oddając walkę finałową walkowerem. Udany występ zaliczyli również Leszek i Łukasz, którzy wygrali zmagania debli.  Niestety ze względu na pokrywający się w czasie mecz ligowy z Międzyrzecem Podlaskim, części graczy MKS-u nie dane było dokończyć swych gier turniejowych, przez co stracili możliwość zajęcia lepszych lokat.

Oto wyniki:

Kat. Debel:

1. L. Gawidziel / Ł. Chudzik,
2. A. Krężel / P. Stola,
3. P. Bocian / R. Poświatowski,
4. M. Dydo / P. Mitruczuk,
5-6. T. Ciurkowski / T. Berliński & E. Matraszek / K. Woźniak,
7-8. M. Chrzonstowski / S. Margol & N. Mazurkiewicz / D. Maciąg,
9-12. Z. Chojnacki / W. Pańczyk & C. Domagalski / D. Szczęśniak & M. Król / E. Skura & B. Grzybek / D. Smaga,
13-16. G. Jakoniuk / M. Górska & F. / Z. Pawelec & L. Bigaj / L. Matraszek & A. Domagała / P. Ostrowski;

Kat. Open:

1. F. Pawelec,
2. P. Bocian,
3. K. Woźniak,
4. R. Poświatowski,
5-6. N. Mazurkiewicz / E. Matraszek,
7-8. L. Gawidziel / L. Bigaj,
9-12. M. Dydo / P. Stola / M. Chrzonstowski / C. Domagalski,
13-16. P. Mitruczuk / B. Grzybek / M. Król / S. Margol,
17-24. A. Krężel / E. Skura / D. Maciąg / G. Jakoniuk / Ł. Chudzik / W. Pańczyk / L. Matraszek / T. Berliński,
25-31. T. Ciurkowski / D. Smaga / A. Domagała / P. Ostrowski / M. Górska / Z. Pawelec / D. Szczęśniak.

Dodane przez Admin dnia 12 październik 2016 23:05
0 Komentarzy ˇ 164 Czytań Drukuj
Porażka na inaugracje z KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
LOZTS 15/16 - III liga

Zimny prysznic na początek rozgrywek !
MKS MOW Puławy 3 : 7 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski

Punkty : Bocian Piotr 1 pkt; Domagalski Cezary 1 pkt;
Gawidziel Leszek 0,5 pkt;  Chudzik Łukasz 0,5 pkt.

Przed meczem wiadome było, że będzie to trudne spotkanie. Goście są stawiani w roli jednej z drużyn, która ma szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wzmocnieni liderem z Wojcieszkowa są silną, wyrównaną drużyną. Liczyliśmy mimo to, że nawiążemy walkę, jednak nie do końca się to udało. Trener postawił na młodzież, gdyż sam zagrał tylko debel, oddając pole gry młodszym zawodnikom naszej drużyny.

I stół
Na pierwszym stole można powiedzieć, że goście przeszli przez nas dosłownie jak "huragan". Ugraliśmy tam jedynie 3 sety. Łukasz urwał po secie Kaznowskiemu i Trochimowi, lecz nie były to jednostronne pojedynki. Emil nie podołał zarówno jednemu jak i drugiemu zawodnikowi gości. Najlepszy z pojedynków na pierwszym stole był chyba debel Piotrka z Emilem, którzy po dobrym spotkaniu ulegli 1:3 wspomnianej parze Kaznowski / Trochim, przegrywając sety zaledwie o dwa punkty.

II stół
Na stole II dobry początek zaliczył Czarek, który pewnie pokonał Kozaczuka. Kolejny pozytywem był "come back" Łukasza z Leszkiem w deblu, gdzie przegrywali już 0:2 w setach z parą Wardzyński / Kozaczuk, żeby ostatecznie wygrać 3:2 i 12:10 w tie break'u. Był to z pewnością jeden z najlepszych pojedynków w tym spotkaniu. Poza zasięgiem tego dnia był Marian Wardzyński, który nie dał szans zarówno Piotrkowi jak i Czarkowi. Na sam koniec Piotrek pokonał 3:0 Kozaczuka ustalając tym samym wynik spotkania.

Było to dość słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Nie weszliśmy w mecz tak jak to sobie zakładaliśmy. Zbyt dużo było błędów własnych oraz nonszalancji w grze. Zabrakło koncentracji i skupienia od początku do końca. Trzeba również przyznać, że dobre zawody zagrali goście, którzy są stawiani jako jedna z drużyn do walki o awans na wyższy szczebel. Mimo wszystko nie poddaliśmy się i walczyliśmy do końca. Zaliczyliśmy słaby początek ale nie zamierzamy się załamywać i potraktujemy to jako ważną lekcję. Na pewno wyciągniemy wnioski i postaramy się o niepopełnianie tych samych błędów.

Protokół


Dodane przez Admin dnia 09 październik 2016 19:45
0 Komentarzy ˇ 137 Czytań Drukuj
I kolejka - 09.X.2016 - KS MOSiR Huragan Międyrzec Podlaski
LOZTS 15/16 - III liga

Ciężkie zadanie na inauguracje sezonu.Już w najbliższą niedzielę, po kilku miesiącach przerwy, nastąpi inauguracja nowego sezonu. Na samym starcie czeka Nas ciężki bój - z drużyną  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski.

Przeciwnicy, grający regularnie od kilku sezonów w III lidze, będą niewątpliwie faworytem tego spotkania. W opinii wielu osób powinni oni być jedną z kilku ekip, które włączą się w walkę o awans do II ligi. Żeby nie być gołosłownym, wystarczy wspomnieć o fakcie, że przed sezonem wzmocnili się oni liderem Wojcieszkowa - Marcinem Kaznowskim. Dodając do tego dotychczasowych graczy - Marcina Daniela Trochima, Mariana Wardzyńskiego oraz Marka Rypinę czy Bartłomieja Jaszczuka, nie sposób myśleć inaczej. W poprzednim sezonie graliśmy tylko raz - w I rundzie na wyjeździe przegraliśmy 8-2. Wszyscy chyba bardzo by chcieli, aby teraz było sporo lepiej, ale będzie o to mega ciężko. Aczkolwiek Nasza ekipa będzie zapewne walczyć o jak najlepszy wynik i łatwo się nie podda, tego można być pewnym...
Jeśli chodzi o Nasz skład, to z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że pod uwagę będzie brana 5-tka graczy: Leszek Gawidziel, Emil Matraszek, Łukasz Chudzik, Cezary Domagalski oraz Piotr Bocian. Na kogo padnie wybór, okaże się zapewne przed samym spotkaniem. Wiemy z pewnością, że drużyna ciężko i sumiennie trenowała przygotowując się do tego spotkania. Liczymy, że będzie widać tego efekty oraz mimo, że startować będziemy z pozycji przegranej, to pokażemy wolę walki i charakter !Spotkanie odbędzie się w Niedzielę 9 października, około godz. 15  w puławskim MOW-ie (ul. Marii Grzegorzewskiej 3, za PKP).

Kibiców oczywiście serdecznie zapraszamy !!!

Dodane przez Admin dnia 07 październik 2016 09:09
0 Komentarzy ˇ 87 Czytań Drukuj
GP Puław 25.IX.2016
PTKKF 2015

Turniej zdominowany przez MKS !


      Już około 15 zakończył się dzisiejszy turniej z cyklu Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Frekwencja nie była tego dnia może powalająca ale poziom nie należał na pewno do słabych. Mniejsza frekwencja zapewne spowodowana była przez inne turniej,
m.in. I WTK  seniorów we Włodawie. Turniej był z pewnością serią niespodzianek.  Ale był to z pewnością udany turniej dla naszej ekipy, co widać po wynikach, gdyż w czubie obdywu kategorii widać naszych zawodników.
      Najlepiej z naszej ekipy wypadł Emil Matraszek, który wygrał debel w parze z Kacprem Woźniakiem, jak i Open w finale pokonując Piotrka Bociana. Wielkim zaskoczeniem jest występ drugiego finalisty Openu. Piotrek w drodze do finału pokonał Bogdana Grzybka, później na swojej drodze napotkał kolegów z drużyny. Okzał się lepszy od naszego trenera Leszka Gawidziela, a w walce o finał niespodziewanie pokonał  Łukasza Chudzika. Jest to z pewnością dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem.


DEBEL :

1. Matraszek Emil / Woźniak Kacper
2. Gawidziel Leszek / Chudzik Łukasz
3. Taczalski Marek / Łata Mirosław

4. Dydo Mariusz / Mitruczuk Piotr
5-6. Górska Michalina / Jakoniuk Gabriela & Jasiocha Sylwester / Bigaj Leszek
7-8. Bocian Piotr / Poświatowski Radosław & Grzybek Bogdan / Smaga Dariusz
9-10. Maciąg Dominik / Plis Jan & Mazurkiewicz Norbert / Ciurkowski Tomasz

 

OPEN :

1. Matraszek Emil
2. Bocian Piotr
3. Taczalski Marek

4. Chudzik Łukasz
5-6. Bigaj Leszek / Poświatowski Radosław
7-8. Smaga Dariusz / Łata Mirosław
9-12. Gawidziel Leszek / Mazurkiewicz Norbert / Grzybek Bogdan / Górska Michalina
13-16. Woźniak Kacper / Jakoniuk Gabriela / Ciurkowski Tomasz / Dydo Mariusz
17-21. Jasiocha Sylwester / Kowalczyk Stanisław / Mitruczuk Piotr / Maciąg Dominik /Plis Jan

Dodane przez Admin dnia 25 wrzesień 2016 15:56
0 Komentarzy ˇ 390 Czytań Drukuj
Analiza sytuacji naszej drużyny przed sezonem.
LOZTS 15/16 - III liga


Analiza sytuacji naszej drużyny przed sezonem.Dla naszej drużyny będzie to już 8 sezon rozgrywek ligowych. W tym roku nie będzie już drugiej drużyny, została tylko jedna. Sytuacja kadrowa naszej drużyny nie wygląda najgorzej, lecz nie jest też na najwyższym poziomie. Liczymy jednak, że doświadczenie i zaangażowanie jakie chłopaki wkładają w treningi zaprocentują w sezonie ligowym. Nie nastawiamy się na żadne wielkie cele, aczkolwiek głównym celem jest spokojne utrzymanie. Szanse na awans są raczej małe, mamy nadzieję, że na spadek są jeszcze mniejsze. Zamykając grupe awansową po pierwszej rundzie bylibyśmy zadowoleni.

Sytuacja kadrowa :

1. Gawidziel  Leszek
2. Matraszek  Emil                  
3. Chudzik Łukasz                  
4. Domagalski  Cezary         
5. Bocian Piotr                                       
6. Żurek  Rafał                                     
7. Bartkiewicz Michał
8. Dydo  Mariusz                               
9. Matraszek  Piotr                  
10. Mitruczuk  Piotr                
11. Ciurkowski Tomasz
12. Benyey Jan

 

Odległości, które przejedzie nasza drużyna :

1. SAK Heksa Niedrzwica Duża 56 km
2. UKS Jedynka Hrubieszów 176 km
3. UKS Żaczek Fajsławice 90 km
4. AZS UMCS Lublin 54 km
5. MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 96 km
6. MKS Lewart Lubartów 55 km
7. MKS MOW Puławy
8. ULKS Dragon Wojcieszków 60 km
9. MLKS Wola Sernicka 62 km
10. KSGCH Kłos Chełm 122 km
11. U-M KTS LOB Dęblin 25 km
12. KS TBV Sygnał II Lublin 54 km

Najdalsze wyjazdy jakie były by możliwe to : Hrubieszów 176 km, Chełm 122 km, Międzyrzec Podlaski 96 km.
Najbliższe wyjazdy to : Dęblin 25 km, Lublin 54 km, Lubartów 55 km.

 

Terminarz I rundy :

1. 09.10 MKS MOW Puławy - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
2. 30.10  ULKS Dragon Wojcieszków - MKS MOW Puławy
3. 06.11 MKS MOW Puławy - UKS Żaczek Fajsławice
4. 13.11 KSGCH Kłos Chełm - MKS MOW Puławy
5. 27.11 MKS MOW Puławy - UKS Jedynka Hrubieszów
6. 18.12 KS TBV Sygnał II Lublin - MKS MOW Puławy
7. 08.01.17 MKS MOW Puławy - U-M KTS LOB Dęblin
8. 29.01.17 AZS UMCS Lublin - MKS MOW Puławy
9. 05.02.17 MKS MOW Puławy - MKS Lewart II Lubartów
10. 12.02.17 MKS MOW Puławy - MLKS Wola Sernicka
11. 19.02.17 SAK Heksa Niedrzwica Duża - MKS MOW Puławy


Odnosząc się do terminarza, to wygląda on dla nas bardzo dobrze. Jedyny dalszy wyjazd jaki mamy w I rundzie to Chełm, natomiast Hrubieszów i Międzyrzec Podlaski przyjeżdżają do nas. Tak więc z pewnością jest to plus, bo koszty wyjazdów przynajmniej w I rundzie będą mniejsze i nie będziemy musieli jechać tyle kilometrów.

 

Dodane przez Admin dnia 16 wrzesień 2016 10:54
1 Komentarzy ˇ 134 Czytań Drukuj
Składy drużyn III ligi.
LOZTS 15/16 - III liga

Składy drużyn III ligi.

 

Ciekawie przedstawia się sytuacja kadrowa naszych przeciwników.  Przedstawiamy składy drużyn III ligi mężczyzn według rankingu klubowego.

UKS  Żaczek   Fajsławice

ULKS Dragon Wojcieszków

MLKS Wola Sernicka

1. Suszek   Paweł  

2. Salecki  Krzysztof              

3. Surma  Marcin              

4. Szymaniak  Jakub              

5. Ziółkowski  Michał            

6. Świdnik Bartłomiej                 

7. Bochniarz Tadeusz  

8. Korzeniowski Konrad 

1.  Królak Arkadiusz

2. Ciołek Zbigniew

3. Głodek  Andrzej

4. Gmurkowski Mateusz       

5. Gmurkowski Jacek 

6. Gruba Robert                             

7. Dmowski Tomasz              

8. Balak Mateusz      

9. Balak Józef                  

          

1. Włodarczyk Tomasz     
          
2. Wasil Bogdan                          

3. Wąsik Mateusz             

4. Kowalik Jakub                  

5. Jankowski Stanisław                    

6. Karczmarz  Józef                 

MKS  MOW  Puławy  

MOSiR Huragan Międzyrzec  Podl.

AZS UMCS  Optima  Lublin

1. Gawidziel  Leszek

2. Matraszek  Emil                   

3. Chudzik Łukasz                   

4. Domagalski  Cezary          

5. Bocian Piotr                                         

6. Żurek  Rafał                                      

7. Bartkiewicz Michał

8. Dydo  Mariusz                                

9. Matraszek  Piotr                   

10. Mitruczuk  Piotr                 

11. Ciurkowski Tomasz

12. Benyey Jan                    

1. Trochim  Marcin –Daniel

2. Kaznowski Marcin

3. Wardzyński Marian 

4. Jaszczuk  Bartłomiej                   

5. Rypina  Marek                      

6. Kozaczuk  Piotr                               

7. Sawczuk  Tomasz  

8. Karpiuk Jerzy

9. Rocki Marek

10. Woźniak Grzegorz

11. Maksymiuk Roman

12. Łubik Grzegorz

13. Paluch Wojciech

14. Wedziuk Grzegorz             

1. Głowinkowski  Kamil

2. Krzak Piotr                              

3. Zięba  Marek                            

4. Wu  Hung  I 

5. Chrześcian  Radosław  
               
6. Nowak  Emil

7. Rogala  Hubert

8. Szewczuk  Michał
                     
9. Łagoźny Adrian   
                      
10. Modrzejewski Szymon                

11. Chrześcian Karol          

12. Goszczyński Piotr

13. Rutkowski Michał

14. Szewczuk Jacek           

U-MKTS  LOB  Dęblin

KSGCH  Kłos  Chełm     

Heksa Niedrzwica Duża

1. Wojdat Jakub

2. Joński Dominik

3. Sidoruk Tadeusz

4. Bartoszuk Michał

5. Górka Andrzej

6. Kucharski Michał

7. Jankowski Piotr

8. Rozdoba Paweł

9. Sieroń Mikołaj

10. Zieliński Tomasz

11. Kucharski Jerzy

1. Chrzanowski  Marcin       

2. Linde  Piotr 

3. Rymczuk  Zbigniew                  

4. Podkoń  Mateusz                                   

5. Witnicki Konrad              

6. Łatyński Wojciech           

7. Podkoń Piotr       

8. Rymczuk Nikola              

 

1. Kołodziejczyk Jacek

2. Taczalski Marek

3. Słomka Tomasz

4. Bielecki Robert

5. Bielecki Patryk

6. Ciosek Czesław

7. Słomka Artir

UKS Jedynka Hrubieszów

KS TBV Sygnał II Lublin    

MKS Lewart II Lubartów

1. Czuryłowicz Tomasz

2. Szuryga Michał

3. Jarzyński Marek

4. Słupski Tomasz

5. Pachla Andrzej

6. Łubkowski Zbigniew

7. Wyskiel Patryk

8. Greszeta Igor

9. Daciuk Dominik

10. Korol Jakub

1. Maruszczak  Jarosław          

2. Piechnik  Roman 
                   
3. Kleczkowski  Adam

4. Dzioba  Wojciech                  

5. Pawelec  Filip                         

6. Pękala  Kacper   

7. Płachta  Norbert                       

8. Plewik  Miłosz 

9. Woźniak  Kacper

10. Osuch  Aleksandra

11. Zdybel  Stanisław

12. Plewik Dawid

13. Pawelec Zuzanna

14. Tkaczyk Bartosz                    

1. Sagan Jakub  

2. Jędryszka  Daniel               

3. Jóźwiak  Norbert         
                      
4. Baranowski Mateusz           

5. Pawłowski  Andrzej                    

6. Warpas Błażej  

7. Drzewiecki Łukasz                            

8. Kowalczyk  Bartosz           

9. Jaszczuk Marcin                          

10. Borzęcki Damian              

11. Pawłowski  Rafał              

12. Nowak  Kamil                     

 

 

Jak widać nastąpiły niezłe przetasowania w składach poszczególnych drużyn. Część się wzmocniła, część osłabiła. Mimo odejścia trzech czołowych drużyn ubiegłego sezonu, to liga na pewno nie jest słabsza.

     Do drużyn, które powinny walczyć o czołowe lokaty możemy z pewnością zaliczyć : SAK Heksa Niedrzwica Duża, MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski czy AZS UMCS Optima Lublin. Są to naszym zdaniem faworyci tegorocznych rozgrywek, choć jak będzie zobaczymy...

     Do drużyn, które się osłabiły zaliczylibyśmy ekipy MLKS Wola  Sernicka i ULKS Dragon Wojcieszków, z których odeszli liderzy drużyn.

Ciekawie zapowiada się sytacja beniaminków, którzy mogą namieszać troche w tabeli, gdyż nie wszyscy są znani, aczkolwiek nie mają oni słabych kadrowo drużyn.

Dodane przez Admin dnia 15 wrzesień 2016 23:24
0 Komentarzy ˇ 108 Czytań Drukuj
GP Puław 11.IX.2016
PTKKF 2015

Pierwsze Grand Prix po wakacjach za nami !

 

Tuż po godzinie 17 zakończyły się ostatnie gry wczorajszego turnieju cyklu GP Puław. Był to pierwszy po przerwie wakacyjnej turniej zaliczany do klasyfikacji generalnej GP. Frekwencja turniejowa była zadowalająca. Tym razem rywalizowano w 3 kategoriach wiekowych oraz w openie. Cieszy fakt, że w kilku z nich w ścisłych czołówkach znajdowali się gracze MKS-u. Na największe słowa uznania zasłużył chyba Łukasz, który w kat. 20-39 lat zwyciężył w finale czołowego gracza III ligi LOZTS - Marcina Trochima z Międzyrzeca Podlaskiego. Równie dobry start zaliczył grający trener - Leszek, zajmując dwukrotnie 2-gie lokaty.

Oto wyniki:

Kat. 20-39 lat:

1. Ł. Chudzik,
2. Marcin Trochim,
3. K. Gołębiowski,
4. D. Joński,
5-6. P. Bocian / E. Matraszek,
7-8. P. Matraszek / J. Kozłowski,
9-10. M. Dydo / Szczęśniak;

Kat. 40-55 l.:

1. R. Baran,
2. L. Gawidziel,
3. Z. Ciołek,
4. L. Bigaj,
5-6. Z. Chojnacki / K. Moszczyński,
7-8. R. Poświatowski / Mariusz Trochim,
9-12. N. Mazurkiewicz / P. Mitruczuk / S. Jasiocha / T. Ciurkowski,
13. R. Zawadzki;

Kat. 56 i starsi:

1. M. Taczalski,
2. A. Głodek,
3. B. Kmuk,
4. T. Berliński,
5-6. W. Pańczyk / M. Płachta,
7-8. L. Matraszek / S. Kowalczyk;

Kat. Open:

1. R. Baran,
2. L. Gawidziel,
3. M. Taczalski,
4.Z. Ciołek,

5-6. E. Matraszek / Marc. Trochim,
7-8. P. Bocian / M. Dydo,
9-12. P. Mitruczuk / A. Głodek / Ł. Chudzik / Mariusz Trochim,
13-16. R. Poświatowski / K. Moszczyński / Szczęśniak / T. Berliński,
17-24. T. Ciurkowski / N. Mazurkiewicz / D. Joński / M. Płachta / B. Kmuk / R. Zawadzki / W. Pańczyk / J. Kozłowski,
25-30. L. Matraszek / S. Jasiocha  / K. Gołębiowski  / S. Kowalczyk / P. Matraszek / L. Bigaj.

Dodane przez Admin dnia 12 wrzesień 2016 15:26
0 Komentarzy ˇ 128 Czytań Drukuj
III liga w komplecie !
LOZTS 15/16 - III liga

III liga w komplecie !

 

Znamy w końcu komplet zespołów, które wystąpią w III lidze mężczyzn w sezonie 2016/2017. W ostatnim czasie doszło do sporych "zawirowań" dotyczących części klubów. W Naszej lidze zamiast 2 nowych ekip, pojawiło się aż 4.

Spotkanie barażowe o miejsce w II lidze miało odbyć się pomiędzy UKS Bobry Bobrowniki a LUKS Kłos Wola Skromowska. Pierwsza z drużyn ostatecznie wycofała się z rozgrywek, w związku z czym to drużyna spod Kocka zagra w przyszłym roku w II lidze. Dodatkowo wycofała się ekipa z Zakrzówka. Na jej miejsce licencję odkupił zespół UKS Grot - Michał Werbkowice. III front ostatecznie opuszcza tylko ostatni w zeszłorocznej stawce - Zwierzyniec.

Zestaw drużyn III ligi mężczyzn przedstawia się ostatecznie tak:

1. SAK Heksa Niedrzwica Duża (beniaminek) /za Alfę
2. UKS Jedynka Hrubieszów (beniaminek) /za Bobry
3. UKS Żaczek Fajsławice
4. AZS UMCS Lublin
5. MOSIR Huragan Międzyrzec Podl.
6. MKS Lewart II Lubartów
7. MKS MOW Puławy
8. ULKS Dragon Wojcieszków
9. MLKS Wola Sernicka
10. KSGCH Kłos Chełm
11. UM-KTS LOB Dęblin (beniaminek)
12. TBV Sygnał II Lublin (beniaminek).W porównaniu do ubiegłego sezonu, przed nowym sezonem wycofało się łącznie aż 5 drużyn.
Są to:
II liga - Stok Zakrzówek,
III liga - Bobry Bobrowniki i Alfa Radzyń Podl.,
IV liga - MKS MOW II Puławy oraz UKS Optima II Zamość.

W obecnej chwili jedyna drużyna, która się "nie określiła", to GLKS Lutnia Piszczac.

Nowymi (w części reaktywowanymi) ekipami w stawce są:
III liga - SAK Heksa Niedrzwica Duża,
IV liga - UKS Niemce, TBV Sygnał III Lublin oraz SMS II Włodawa.

Początek ligowych zmagań planowany jest na niedzielę, 9 października. W niedługim czasie powinny więc ukazać się terminarze dla poszczególnych lig.

Dodane przez Admin dnia 01 wrzesień 2016 15:47
0 Komentarzy ˇ 127 Czytań Drukuj
Sezon ligowy coraz bliżej...
LOZTS 15/16 - IV liga

Sezon ligowy coraz bliżej...


Kilka dni temu na stronie LOZTS, w jednym z komunikatów pojawiła się lista drużyn uprawionych do gry w II, III oraz IV lidze. Wszystko wskazuje na to, że II oraz III liga liczyć będą po 12 zespołów. Jeśli chodzi o wspomniane ligi, to na obecną chwilę niewiadomą jest jeszcze jedno miejsce. Postanowiono, że o to miejsce mecz barażowy rozegrają UKS Bobry Bobrowniki (13 - II liga) oraz LUKS Kłos I Wola Skromowska (2 - III). Do 5 września powinien być znany komplet wszystkich drużyn.

Poniżej prezentujemy zestawienie zespołów aktualnych na 28 lipca.

III liga LOZTS:

1. SKTS Alfa Radzyń Podlaski (spadek)
2. Bobry lub Kłos - baraż ?
3. UKS Grot-Michał Werbkowice
4. AZS UMCS Lublin
5. MOSiR Huragan Międzyrzec Podl.
6. MKS Lewart II Lubartów
7. MKS MOW Puławy
8. ULKS Dragon Wojcieszków
9. MLKS Wola Sernicka
10. KSGCH Kłos Chełm
11. UM-KTS LOB Dęblin (awans)
12. TBV Sygnał II Lublin (awans)

Pozostałe ligi:

II liga lubelska:

1. LKS Piaskovia Piaski
2. MKS Lewart AGS Lubartów
3. KS Ogniwo I Chełm
4. KS Sygnał I Lublin
5. UKS Wola Osowińska
6. UPKS Błękitni Leopoldów
7. LKS Stok Zakrzówek
8. UMKS Biłgoraj
9. TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub.
10. KS Perła Rokitno
11. SMS Włodawa (awans)
12. Bobry lub Kłos ?

? - Zespoły: UKS Bobry Bobrowniki i LUKS Kłos I Wola Skromowska rozegrają baraż o prawo gry w II lidze w składach na sezon 2016/2017. Termin do 05.09.2016r. (mecz i rewanż lub 1 mecz na terenie neutralnym) do uzgodnienia.

IV liga, GR. PŁD:

1. UKS Żaczek Fajsławice (spadek)
2. KS Sokół Zwierzyniec  (spadek)
3. UKS Jedynka Hrubieszów
4. MUKS Roztocze Szczebrzeszyn
5. KS GOK Trzydnik Duży
6. UKS Optima I Zamość
7. UKS Optima II Zamość
8. AUKS PWSZ Trefl Zamość

IV liga, GR. PŁN.:

1. KTS Topspin Kurów
2. UKS Dystans Niedźwiada
3. UKS Ekonomik Biała Podlaska
4. MKS MOW II Puławy -
5. LUKS Kłos II Wola Skromowska
6. GLKS Lutnia Piszczac
7. LZS Tur Turze RogiPS. Podane zestawienia NIE oznaczają występu drużyn podanych, * niezbędne jest potwierdzenie udziału w rozgrywkach w sezonie 2016/2017,
Termin potwierdzenia drużyn mija z dniem 20 sierpnia 2017r.

Na 90-kilka % w tej chwili pewne jest, że nie zgłosimy na przyszły sezon (z różnych względów) II składu MKS-u do rozgrywek IV ligi Płn.

Dodane przez Admin dnia 09 sierpień 2016 18:13
0 Komentarzy ˇ 41 Czytań Drukuj
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola
Inne turnieje

Wyniki turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola

W dniu 10 lipca w Końskowoli rozegrano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola. Impreza odbywała się w ramach imprezy "XIX Święto Róż".

W turnieju wzięło udział 14 osób, z czego 5 uczestników z Gminy Końskowola; 4 z Puław; ale przyjechali również zawodnicy m.in. z Bychawy, ze Świdnika i z Łęcznej. Turniej odbył się w jednej kategorii OPEN. Rozgrywki trwały od godziny 10.00 do godziny 14.00. Najpierw zawodnicy rozegrali mecze w grupach, spośród których rozstawiono II najlepsze miejsca w tabeli na 16 osób - reszta losowała.

Najlepszym graczem okazał się Kamil Gołębiowski (Drzewce). Mijesce II zajął Radosław Poświatowski (Puławy), natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło Emilowi Matraszkowi (Końskowola).

Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe; natomiast puchary i dyplomy zostały wręczone na placu LODR przez Wójta Gminy Końskowola - Stanisława Gołębiowskiego.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Końskowola za puchary, udostępnienie sali oraz za ufundowanie nagród rzeczowych: firmie "Budinstal" Jerzy i Anna Owczarz z Puław oraz firmie "Pulanna" z Końskowoli. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie uda się zorganizować kolejny turniej z okazji "Święta Róż".

Tabele oraz galeria w środku newsa.

 

Dodane przez Admin dnia 11 lipiec 2016 15:22
Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 215 Czytań Drukuj
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola - ZAPROSZENIE
Inne turnieje

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola


Dnia 10.07. (niedziela) odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Końskowola.

Start - godz. 10.
Miejsce - Sala Gimnazjum w Końskowoli.
Kategoria: OPEN.

 

Turniej bez wpisowego. Chętnych zapraszamy!

Dodane przez Admin dnia 05 lipiec 2016 20:15
0 Komentarzy ˇ 52 Czytań Drukuj
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Inne turnieje Liga Typerów blekitni.com 5 PawelG 14 październik 2016 22:01
III liga 2015/16 - Sezon 7 III liga - ranking par debl... 0 Admin 12 październik 2016 13:00
PTKKF 09.X.16 (niedz.) - LO KEN -... 0 Admin 11 październik 2016 20:47
III liga 2015/16 - Sezon 7 I kolejka - KS MOSiR Huraga... 0 Admin 05 październik 2016 13:57
PTKKF 11.IX.16 (niedz.) - LO KEN ... 0 Admin 11 wrzesień 2016 19:03
Witamy
Witamy na stronie klubu MKS "MOW" Puławy
Najbliższy rywal
postimage

ULKS Dragon Wojcieszków

30.10.2016, godz. 11:00
Wojcieszków

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Don Emilos
23 październik 2016 21:14
2. R. Poświatowski, 3. Z. Ciołek; 4) Kat. 56+: 1. M. Taczalski, 2. B. Grzybek, 3. T. Berliński; 5) Kat. Open: 1. Marc. Trochim, 2. L. Gawidziel, 3/4. Ł. Chudzik v (M. Taczalski / P. Bocian ?) ?...

Don Emilos
23 październik 2016 21:11
szek / K. Woźniak, 3/4. L. Gawidziel / Ł. Chudzik v M. / M. Trochim ?; 2) Kat. 20-39 l.: 1. A. Kacperski, 2. K. Gołębiowski, 3. Marc. Trochim; 3) Kat. 40-55: 1. L. Gawidziel,

Don Emilos
23 październik 2016 21:09
Bardzo długo trwało dzisiejsze GP, ost. gry kończyły się dopiero przed godz. 20. Narazie tylko "3", reszta później w oddzielnym newsie: 1) Kat. Debel: 1. M. Dydo / P. Mitruczuk, 2. E. Matra

Admin
15 październik 2016 18:18
Niestety w wyniku błędnego ustawienia debli mecz z Międzyrzecem P. z 1 kol. został zweryfikowany jako walkower 0-10... :-(

Admin
09 październik 2016 20:08
Z dzisiejszego GP Puław w tenisie: (czołowe "3"smiley: KAT. Debel: 1. Gawidziel/Chudzik, 2. Krężel/Stoła, 3. Bocian/Poświatowski; KAT. Open: 1. F. Pawelec, 2. Bocian, 3. K. Woźniak

Admin
01 październik 2016 14:48
Mecz 1 kol. z Międzyrzecem - 9.10. - nie wcześniej, jak o godz. 15, w MOW-ie.

Don Emilos
15 wrzesień 2016 21:50
Niedawno na stronie LOZTS opublikowano terminarze poszcz. lig na nowy sezon. Zaczynamy 9.X. domowym meczem z Międzyrzecem Podl. Więcej info zapewne pojawi się nieco później...

Don Emilos
22 sierpień 2016 22:30
Wobec tego, w III lidze zostaje UKS Żaczek, zaś w m-sce Bobrów - wejdzie prawdopodobnie Jedynka Hrubieszów.

Don Emilos
22 sierpień 2016 22:28
Kolejne zmiany - do II ligi w m-sce wycofanego Stoku wchodzi Grot. Baraż o II odwołany, Kłos wchodzi, a Bobry podobno rezygnują.

Admin
20 sierpień 2016 23:23
SMS Włodawa. REZYGNACJA: MKS MOW II P-wy oraz UKS Optima II Zamość (PEWNE). Na obecną chwilę część ekip w różnych ligach NIE jest jeszcze potwierdzona do gry na przyszły sezon.

Archiwum
Ankieta
Najlepsza firma tenisowa?

Butterfly

Tibhar

Joola

Donic

Yasaka

Adidas

Andro

Stiga

Nittaku

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
257795 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Ice Theme by Guc!o

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie